Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit tartotok a legokosabb...

Kit tartotok a legokosabb embernek, és miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak nézőpont kérdése. Most vitát kéne nyitnunk, hogy melyik tudós ért el fontosabb áttörést?
2018. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én csak azt kérdezem, hogy Te, a saját véleményed/nézőpontod szerint kit tartasz a legokosabb embernek és miért. Nyilván elég szubjektív, másnak más a véleménye, ezért is kérdezem.
2018. jan. 7. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból?

Pl. nagypapám nagyon gyakorlatias, nincs olyan, amit nem tudna megoldani, elintézni.

De más, ha tudományos munkákra gondolok és megint más, ha úgy értelmezem, hogy mennyire tájékozott valaki pl. a művészetekben.

2018. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Na de ha őszintén akartok válaszolni akkor azt írtátok le akit a második legokosabb embernek tartotok. Ez elég törvényszerű sajnos.
2018. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Folyamatosan változik, mert újabbnál újabb emberek kerülnek rivaldafénybe naponta, másrészt pedig sokan okosak a maguk területén, csak rejtve maradnak. Jelenleg számomra Elon Musk és Steven Hawking a tuti nyerő.
2018. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesla
2018. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra kétfajta okos ember létezik:

1. Aki hosszasan képes előadást tartani olyan (általában tudományos) témában, melyből egy szót sem értek.

2. Akinek minden szavát értem és a mondandója végén rádöbbenek, hogy milyen kiváló meglátásai vannak, melyre én magamtól nem jöttem volna rá.

Mindekettőre akad bőven példa, de dönteni nagyon nehéz...

2018. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem Radzsnís Csandra Mohan Dzsain
2018. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jelenleg messze Elon Musk. Nemcsak, hogy egy született zseni, de emellett nem egy "elméleti áltudós", mint Stephen Hawking hiszen "kézzel fogható" dolgok fűződnek a nevéhez, amelyeket az emberiség már jelenleg is a saját bőrén tapasztal. Amikor ezt megláttam, konkrétan lefordultam a székről:

https://www.youtube.com/watch?v=lEr9cPpuAx8

Egy elképesztő nagy innovátor és megrögzött fanatikus techguru.

Emellett egy rendkívül szolid és tudásához/hírnevéhez mérten visszafogott ember.

2018. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg idióta van a környezetemben, aki azt hiszi magáról, hogy k**va okos, közbe nem.. Ha mondanom kéne, akkor apumat mondanám, na ő tényleg az az ember, aki bármilyen kudarcból fel tud állni, büszke vagyok rá, hogy ő az apám.
2018. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!