Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kerüljem el az újabb...

Hogy kerüljem el az újabb csalódásokat?

Figyelt kérdés

Apró kis gesztusokat is képes vagyok félreérteni vagy túlgondolni és beképzelem, hogy tetszem valakinek. Persze utólag mindig kiderül, hogy csak egy újabb félreértésrőo van szó. Mit csináljak, hogy elkerüljem a további csalódásokat?

17 éves vagyok



2017. dec. 8. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le, hogy tetszel-e valakinek. Ez az egyetlen megoldás, és így könnyebben is lesz csajod/pasid, ha azt látják, hogy nem izgulod túl.
2017. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak lazán. Gondolj arra, hogy nem biztos, hogy mindenki odáig van érted. És ez nem is gond, a lényeg, hogy az elfogadjon, aki neked is fontos. A többiek véleménye meg mit számít?
2017. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A baj az, hogy mindig olyanokról hiszem ezt, akik valamilyen szinten fontosak (voltak) nekem.
2017. dec. 9. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem félre értés az. Csak gondolkodj el. Inkább bizonytalan vagy!
2017. dec. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kezd megerősödni bennem, hogy félreértés. Egy újabb csalódás. Nagyszerű.
2017. dec. 12. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor csalódhatsz, ha elvárásaid vannak. Ne várj el semmit, köszönd meg a jót, és kerüld a rosszat.
2017. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!