Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy reagálnátok le ha egy...

Ti hogy reagálnátok le ha egy ismerősnőtök mikor illusztrál valamit durván rángatja a karotokat?

Figyelt kérdés
Nem mondom,hogy nagyon durva,de számomra sértő.Volt már néhány alkalommal példa erre.És nagyon zavaró,nem vagyok báb,hogy rángassanak.Ha illusztrál valamit,lehet finomabban is tenni.Már gondolkodtam,hogy megmondom legközelebb csapok ha ilyen lesz,vagy egyszerűen nyomatékosan felhívom a figyelmét,hogy hagyja ezt abba és ne én legyek a kísérleti alany.Bármit mondok befogom törni a fejét a mondanivalómmal.

2018. jan. 12. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért annyira nem megoldhatatlan probléma!

a) Távolabbról beszélgetsz vele

b) Megmondod neki, hogy hagyja abba

c) Kihúzod a karodat az övéből

d) Felhagysz a vele való társalgással, mert nem tűnik annyira szimpatikus embernek

2018. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván azonnal szólok és távolabb lépek. Extrém esetben bizonyára összeverekednék az ilyennel, pedig olyat nem szoktam, de engem fel lehet húzni és fizikai erőszakra fizikai erőszakkal válaszolni nekem elég logikus, bizonyos keretek között.


Nem is értem, miért vársz, jobb az ilyet csírájában elfojtani, én nem is tudnám megállni.

2018. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért gondolkozol csak rajta?


Én az első alkalomnál megmondom neki, hogy ha még egyszer ezt csinálja, akkor gipszet fog viselni és pont.

2018. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!