Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek...

Miért hiszik azt az emberek közül sokan, hogy pusztán azért, mert egy kisebbséghez tartozom, akkor majd én is egy toleranciamániás SJW (social justice warrior) leszek, aki lépten-nyomon a kisebbségét hangoztatja és elnyomást kiált?

Figyelt kérdés
Viccen kívül, egy csomóan ezt várják tőlem, aztán megy a nagy csodálkozás... Volt, aki egyenesen fel volt háborodva és mindenféle kirekesztőnek elhordott, amiért nem értettem vele egyet 100%-ban. Ezt más, egyéb kisebbséghez tartozó ismerősöm is tapasztalta, és nekik is elegük van ebből a hozzáállásból. Egyébként minden platformon kerülöm a politikai diskurzusokat a szűk baráti körömet leszámítva, csak tényleg belefutottam pár igen kellemetlen SJW-ba már a hétköznapokon. Ennél csak az zavaróbb, mikor kiskorúnak kezelnek olyan szövegekkel, hogy biztos a csúnya, rossz, kirekesztő környezetem miatt lettem ilyen félelemből (WTF, de tényleg vannak ilyen ostoba vélemények is), és képtelenség megértetni vele, hogy nem, nem vagyok áldozat, nem szorulok a védelmére és nem vagyok értelmileg akadályozott, nem a másik, hanem a saját tapasztalataim formáltak engem is, mint bárki mást.

2018. jan. 12. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Csak az intoleránsokkal van a baj. A tolerancia meg a nyitottság ugyanazt jelenti.
2018. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, az ilyen emberek tényleg intoleránsak, hiába is próbálják magukat a tolerancia égisze alatt feltüntetni.
2018. jan. 12. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű vagy?
2018. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem ilyen területen, LMBT területen vagyok érintett.
2018. jan. 12. 16:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

LMBT = Leszbikusok, Melegek, Biszexuálisok, Transzneműek

SJW = Társadalmi igazságosság (béke)-harcosa

(csak ha valaki nem tudná mik ezek)


Próbállak megfejteni, ... de nem sikerül.

Egyszerűen nem értem a problémádat.


A lényeg az lenne, hogy mivel te is egy kisebbséghez tartozol, kötelező érvénnyel azonosulnod vagy szeretned kellene más kisebbséget, amelyik esetleg zömében olyanokból áll, akibe jó érzésű ember a cipőjét nem törölné?

És ha ezt nem teszed kirekesztő vagy?

2018. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen LMBT,feminista,meleglobbi és hasonló közösségek alapja a "véleményterror". Ha nem gyűlölködsz a társadalom többi 99%-ra,akkor nem is lehetsz valódi tag.
2018. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A 3. teljesen megfogta a lényeget. Igen, pontosan ezt erőltetik sokan. Egyébként nem egy feminista fórumon is le lettem oltva, mert nem értettem ott sem egyet a nettó baromságaikkal. Arról már nem is beszélve, mit kap az ember azért, ha felhívja a figyelmet arra a képmutatásra, hogy hogy lehet egyszerre a nők és melegek érdekében beszélni, mellette bezzeg az iszlám ártalmatlanságát hangoztatni. De ez csak egy anomália a sok közül, egyszerűen tényleg a legképmutatóbb emberek, akikkel valaha találkoztam, azok szinte mind magát eszméletlenül toleránsnak tartotta.
2018. jan. 12. 17:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Aki másra agresszíven,tolakodóan akarja ráeröltetni a maga elképzelését az életről Akkor bumm a fejbe szívlapáttal.Ez minden csoportra vonatkozik.
2018. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Miért mit mondott a 3-as?

2018. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

Ne keverd a toleranciát ilyenekkel,mint hogy SJW! A toleráns ember nem szól bele abba,hogy milyen legyen valaki,vagy hogy mi a jó,még ha neki nem is tetszik.

Az SJW-k között sok a feminista,férfigyűlölő,nemiségellenes terrorista,a tolerancia pedig alapvető dolog. A feminista nem csak a férfiakat utálja,de azokat a nőket is,akik nem prűdek,szeretik a szexet és nem szégyellik kirakni,amijük van(mert nem azért van,hogy takargasság,kedves prűd moralisták:D),tehát akkor ebben az esetben ők a kirekesztők.

Ne légy annyira ostoba,hogy kevered vagy összemosod a kettőt!

2018. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!