Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem önigazolásnak,...

Csak én érzem önigazolásnak, amikor sokan leírják, hogy nincs tévéjük?

Figyelt kérdés

Bármilyen filmes vagy televíziós témánál jön valaki, aki odaírja, hogy nincs tv-je, vagy na, pont ezért nincs tv-je. Mindig az az érzésem, hogy ezzel csak dicsekszik, főleg, ha nem is tett hozzá egyéb megjegyzést, nem válaszolt az eredeti témára.


Ráadásul ők sokszor még tudják is, ki az a VV anyámkínja. Nekem van tv-m, e percben is megy, mégse tudom, ki az a VV tökömtudjaki. Mindig az az érzésem, hogy akinek ki kell dobnia a tv-jét ahhoz, hogy ne nézzen benne baromságot, az jobban függője a készüléknek, mint az, akinek van. Annak idején gimiben a rajztanárunk is egy órát papolt róla, miért ne nézzünk Győzikét, és közben el is mesélte az összes epizódot, amit ő ezek szerint látott, én meg addig nem is tudtam, mi van benne, pedig már tizenévesen is saját tv-m volt. És ha valakinek saját tv-je volt, mindenki azt hiszi, csak butaságokat nézhetett benne. Persze ilyenkor jön a másik véglet, aki azzal menőzik, hogy ő csak a NatGeót nézi.



Félreértés ne essék, nem azokra vonatkozik a kérdés, akiknek nincs tévéjük, hanem azokra, akik késztetést éreznek, hogy ezt mindenhova odaírják, akkor is, ha nem tudnak semmihez hozzászólni. (Várom az első trollt, aki ide is ezt kommenteli.)


2017. dec. 28. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk van kettő is de sose nézem, na ki a menő? *-* @_@ :$$$ ;P
2017. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Neten nézek aniko showt. :P
2017. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van tévém, és szeretem, mert szeretek filmet nézni, gyűjtöm a dvd-ket, gyakorlom az angolt hallás után...szóval jó, hogy van.

Nem nézek ilyen vv meg díszcgány műsort, hanem hbo-t meg Földdel kapcsolatos ismeretterjesztő filmeket, légikatasztrófákat, történelmi sztorikat, meg most a síelést.

Szerintem akinek nincs tévéje az elég sok érdekes infóról lemarad. Ezen nincs mit dicsekedni.

2017. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van tévém, de csak azért van előfizetésem, mert így olcsóbb az internet. Különben gőzöm sincs, kik a VV akárkik. Tudom, mit jelent ez a rövidítés, mert már hosszú évek óta megy és az elsőbe én is belenéztem az elején kíváncsiságból, de aztán ott el is maradt a dolog, nem kattantam rá. Van egy csatorna, aminek érdekelnének a műsorai (ahova járok fogászatra, ott van egy tévé a váróban, és többször erre a csatornára volt állítva, ismeretterjesztő téma), de sajnos az én kerületemben nincs benne a csatornakínálatban.

Ha valahova egyébként kiírom, hogy ritkán nézek tévét, az részemről csak tényközlés. Kevés olyan műsor van, ami miatt bekapcsolom, és van, amit az interneten is megtalálok, szóval ha már amúgy is itt vagyok a neten, akkor két ablak van egymás mellett, az egyikben valami videó megy (most is éppen), a másikban pedig mást csinálok.

2017. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen így még nem gondolkodtam el, de egyet tudok érteni veled! Jó dolog a TV, ahogy az internet is facebookal meg mindennel együtt, amíg az ember normálisan használja. Nem az a megoldás, hogy az ember nem vesz TV-t vagy ha van akkor kidobja. Én pl soha nem néztem egy valóvilágot vagy hasonló celebgyártó műsort, de még tehetségkutatót se. És nem is a másik véglet vagyok, aki csak a NatGeot nézi, bár szeretem a dokumentumfilmeket és legtöbbször a DoQ-t a NatGeo-t vagy a Spektrumot nézem, de ugyanúgy a Comedy Central-t is szoktam. Az nekem még belefér. Nem ítélek el senkit aki valóvilágot néz, szüleim is nézik, itt az az idegesítő, aki azzal jön hogy azért nincs tévéje, hogy ne kelljen látnia a valóvilágot :D 23 f
2017. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tévém (szívesen:D). Egyrészt azért mert a műsorok borzalmasak, másrészt, túl sok a reklám és inkább nézem online és csak akkor állítom meg ha én akarom. A VV emberek nevét nem tudom és akkor se tudtam amikor még volt tévénk

Ettől függetlenül megértem, hogy van aki nem akar arra energiát fordítani, hogy keressen valami néznivalót és inkább csak bekapcsolja a tévét, hogy kicsit kikapcsolódjon.

2017. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Van tévénk, de kizárólag hbo-t meg comedy centralt nézek rajta. Meg a forma 1-et, ha szezon van.
2017. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Most komolyan, erről kérdést is írtál ki??? Az előbb láttam, hogy az egyik kérdés alá kommentelted is.
2017. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Akár önigazolás, akár nem, nekem nincs tv-m. Pontosabban van, itt van mellettem, de még az életben nem kapcsoltam be, csak foglalja itt a helyet az albérletben, legszívesebben kivágnám innen.

Azt, hogy ki kicsoda a VV-ben meg ilyesmik, a sztárokat a szennylapokból ismerem, mert azokkal szoktam néha gyilkolni az agyam. Kicsit vicces is, hogy képről mindet ismerem, beszélni viszont alig valamelyiket hallottam :D

Szerintem a TV ugyanolyan baromság, mint a rádió. Ne mások mondják meg, hogy mit nézzek, hallgassak. El tudom azt dönteni én magam. Egyébként nagyon szeretek filmezni. Teljesen érthetetlen számomra, hogy valaki a 21. sz-ban még tv-t néz.

2017. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Van tévém, de már nem nézem. Úgy utálom, mikor a jó reklámokat megszakítják lim-lom filmreszletekkel...

A media erősen befolyásol- ez a dolga. Én viszont szeretem a tartalmas kikapcsolódást. Ezért keresek magamnak mindig olyat, amit épp szívesen csinálok.

2017. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!