Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek ha tudnátok a...

Ti mit tennétek ha tudnátok a padtársatokról, hogy egy tolvaj? 18/L

Figyelt kérdés
A pasiját folyton meglopja,a pasija családját is, akkor rendezvényeken lop, meg szerintem elég sok helyen ahol van rá lehetőség. Régen a barátnőm volt, de nekem ez a stílus már nem fér bele a keretbe. Emellett egy gerinctelen bunkó. Senki nem szereti. Elvileg én vagyok a legjobb barátnője de még lehetőségem sincs, hogy elüljek mellőle, hiába vannak barátaim. Tőlem eddig ellopott már 2 parfümöt, 2 polót, 1 szoknyát amit fél évig kértem vissza(azóta vissza kaptam) akkor kulcstartókat, pénzt, meg apróságokat.
2018. jan. 14. 19:52
 1/5 anonim válasza:
Ilyen esetben már felmerülhet a gyanú, hogy kleptomániás. Forduljon orvoshoz.
2018. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát talán jelentsétek fel..vagy ha van bizonyíték akkor te és mindenki akit meglopott pl a suliból (vagy csak páran, de a lényeg h ne egyedül) beszéljetek az osztályfőnökkel, az igazgatóval is ha kell..az ilyet jobb helyeken azonnal kirakják
2018. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láthatatlan festékes csapda. Ne kelljen már elmagyarázni.
2018. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szembesítsd vele. Én megtettem, és kiderült pár dolog róla, és meg tudtuk beszélni. Azóta nem csinálja.
2018. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Nekem konkrétan ilyen volt a padtársam általánosban. Elsőtől 8-ig mellette ültem, először azért mert barátok voltunk, úgy 5-től meg mert nem engedtek elülni. Kezdte a lopást radírokkal, ceruzákkal, kisautóval, kis játékokkal, aztán ahogy nagyobbak lettünk, elkezdett sminket, kis tárgyakat, labellót, majd a vége felé már pénzt lopni. Nemcsak tőlem, másoktól is, és mivel én voltam a legszegényebb az osztályban, többször próbálta rám fogni és olyan is volt hogy ellopott valamit és az én táskámba tette. Szerencsére a károsult nem hitte el hogy én voltam. Rendezvényeken, kiránduláson stb. is amit tudott, elemelt. A saját szüleit is meglopta, elhitette velük hogy különórára jár de a pénzt eltette. Nyolcadikban ellopta osztálytársam telefonját és sikerült bemérni náluk otthon, de akkor sem történt szankció. Én anno szóltam neki, anyám szólt az anyjának, utána az osztályfőnöknek, majd az igazgatónak is szóltam hogy ellopta a pénzemet de soha senki nem törődött vele.


A csajjal én megszakítanám a kapcsolatot, menjen a pcsába, lopjon mástól. A cuccaidra meg vigyázz, ha kell, vidd magaddal az egész táskádat mindenhova. Az otthonodba meg pláne ne engedd be.

2018. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!