Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénztáros a sajat supershop...

A pénztáros a sajat supershop kártyájára számolja a pontokat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Itt a spárban, ha valakinek nincs supershop kártyája, akkor a pénztáros oda érínti gyorsan a sajátját.


Mi a véleményetek?



2017. jún. 26. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Bár nekem nem fáj,de kurvära tilos.Jobb helyeken 1 ilyen alkalom után kicsapják az illetőt.
2017. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Ügyes.
2017. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Semmi. Ha a vevőnek nincs, miért ne?
2017. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igazából nekem sincs vele bajom, mert tőlem nem lop el semmit. A 27%os áfa akkor már sokkal jobban fáj.


A bajom csak az, hogy emellett még elég bunkó is. Multkor a takaritóval leállt veszekedni -amikor csak egy dobozos kávet akartam venni-, hogy azt Ő is eltudta volna végezni, stb. de nekem ezért kellett több percig várakozni.

Meg hasonló aprósagok amik együttesen eleg idegesitőek.

2017. jún. 26. 16:54
 5/15 A kérdező kommentje:
3. Mert ezzel tulajdonképpen lop a boltól, nemde? (Akármennyire is elenyésző mértékben)
2017. jún. 26. 16:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem lop. Meghatározott termékek megvásárlása esetén jár kártyára kedvezmény. A termékeket pedig valóban megveszik.
2017. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na de nem Ő veszi meg! És a kedvezmény annak járhat aki veszei, valamint nem is ruházható át, de itt meg csak erről sincsen szó. Ha valakinek nincs ilyen kártyája akkor kérdezés nélkül a sajátjára számolja!

Nyílván utánna amiket megvesz kedvezménnyel azokat tenyleg megveszi, de olyan áron amire Ő nem lenne jogosult.


Ennyi erővel én mint magánszemély is beallhatnék mellé és csinálhatnám ugyanezt. Szerinted milyen hamar hívnák a biztonsagiőrt?

2017. jún. 26. 17:05
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, ez nevetséges. Ha ennyire zavar, hogy a pénztáros ilyen hatalmas kedvezményhez jut, akkor gyorsan jelentsd a bolt vezetőségének, és rugasd ki szerencsétlen embert!


Több alkalommal tapasztaltam, hogy vásároltam, kérdezték, van-e kedvezménykártyám, mert a termékek úgy olcsóbbak lennének. Nem volt. A mögöttem álló pedig odaadta az ő kártyáját a pénztárosnak csak azért, hogy én olcsóbban kaphassam meg a holmikat. Pedig ez olyan kedvezménykártya volt, ami nem gyűjt semmit: azaz neki nem származott belőle haszna. Igaz, ez egy másik országban történt.


Ha érted ...

2017. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer látják meg és repül. Ha más nem egy másik bolti dolgozó meglátja és feldobja.
2017. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
97%

Én pont leszarnám.


Kezdjük ott, hogy ha nem az én kártyámra megy a pont akkor onnantól baromira mindegy hogy ő gyűjti be, felajánlom a mögöttem/előttem állónak vagy a pénztáros húzza le.


Másik meg az, hogy nagyjából semmit nem érnek ezek a pontok, vagy 100+ ezer forint vásárlás után vehetek +2 csokit, meg kapok kedvezményt olyan tárgyakra amit amúgy sem vennék meg.

2017. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!