Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a legviccesebb dolgok?...

Mik a legviccesebb dolgok? Melyik fajta humor a legjobb?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, az emberiség humorérzékére, hogy alapvetően ki min tud legjobban szórakozni. Felsorolok pár lehetőséget:


- Stand up comedy humor. Amikor egy humorista, vagy csak egy haver köpi a szót, főleg másokat figuráz ki. Leggyakoribb humor társas beszélgetéseknél.

- Slapstick, azaz képi humor. Például a Loones Tunes, Tom és Jerry mesék, vagy bizonyos vígjátékok, amikor a látvány humoros. Főleg bohózat.

- Káröröm. Amikor azon nevetsz, hogy valaki elesik, vagy bénázik.

- Szóviccek, faviccek.

- Abszurd humor. Amikor szürreális dolgok történnek, amik alapvetően nem is viccesek, de te mégis azon nevetsz, hogy ez mennyire lehetetlen szituáció már. Például állatok hogy viselkednek.

- Szarkasztikus humor. Amikor valami komoly dologba te magad magyarázod bele a humorforrást. Például mondjuk egy misén vagy, teljesen komoly minden, de te mégis elkezdessz röhögni a pap fején ahogy beszél, mimikáin, hangján, tökmindegy.

- Egyedi humor. Amikor az ember saját magán, a saját poénjain röhög a legjobban, és magát tudja szórakoztatni.

- Tréfa. Amikor valakit megviccelünk.

- Végül (és ez a kedvencem) a reakció-kiváltó humor. (Az "Ember a Holdon" című film konkrétan erről szól) Amikor azon nevetsz, hogy az emberek hogyan reagállnak bizonyos dolgokra. Például amikor egy kocsmába épp nagy a hangulat, szól a bulizós zene, de te hirtelen beraksz a zenegépbe Mozart-ot, vagy Bach-ot a legnagyobb buli közepén, és szépen elkezded vizslatni az arcokat, hogy kinek mikor esik le a tantusz, ki hogy reagál erre a hülyeségre. Nézed, ahogy meglepődnek, egyenként elkezdenek felháborodni, és egyre morgósabb a hangulat. Na én ilyenkor fetrengeni szoktam a röhögéstől, nem tudom miért. Kíváncsi vagyok, más hogy van ezzel.



2018. jan. 16. 16:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
20: Hát ez nem semmi :D Indítanod kéne egy kickstartert és leforgatni. Én tuti megnézném.
2018. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!