Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez még normális vagy baj/vérciki?

Ez még normális vagy baj/vérciki?

Figyelt kérdés

16 leszek nemsokára.

Még sosem gyújtottam rá egy cigire se, és még sosem voltam szórakozóhelyen, kocsmában, fesztiválon, de még csak pizsomapartin se.Alkoholt néha szoktam inni, de csak ünnepek környékén, nyáron, meg amikor apával nagy ritkán leülök meccset nézni.

Eléggé félénk vagyok. Már kb 9 éve gondjaim vannak azzal, hogy megbízzak emberekben, félek, hogy titokban utálnak, kihasználnak(sajnos 4 éves "barátságomnak" lett vége emiatt). Barátaim vannak, de nem járunk el együtt sehova, csak a sulis programokra megyünk együtt.

Pasim se volt még. Aki tetszik, az a srác nagyon kedves, okos, kész főnyeremény lenne, de nagyon félek, hogy hülyeséget mondok, béna vagyok, nem tetszek neki. A szavak helyett, inkább a tettek beszélnek nálam, de eddig nem sok eredménnyel.:S Más srácokkal viszont simán elbeszélgetek, velük nincs feszkó, legjobb barátom is egy fiú még ovis koromból.



2018. jan. 16. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon gaz vagy, szerintem legyel ongyilkos...


Nyugika, tok normalis

2018. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennél tipikusabb tiniéleted nem nagyon lehetne... 😁
2018. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, teljesen normális vagy. Csak 16 vagy, ezeket a dolgokat még bőven van időd megtapasztalni.
2018. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Akkor ez teljesen átlag?

Valamiért úgy érzem, szinte mindenki előrébb tart nálam.:S

2018. jan. 16. 20:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted menő a hányós piálásban magad szétdugatásában és begózásban előrebb tartani?!

Inkább AZ a ciki és szánalmas.

2018. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nemigazán, de sokan úgy mesélnek a szombat esti kalandjukról, mintha valami világcsodáját éltek volna át.:D
2018. jan. 16. 20:55
 7/20 anonim válasza:
53%
Mintha magamat olvasnám. Korban is, személyiségben is. Sajnos én már rágyújtottam egyszer-kétszer, de nem szokásom. Engem kissé fusztrál hogy mások így-úgy mesélik, hogy hol kikkel buliztak, úgy érzem velem van a baj. De hidd el nincs azzal semmi gond ha az ilyen dolgokat későbbre tesszük, vagy hanyagoljuk, a lényeg hogy azt csináld amitől jól érzed magad, remélem segített!:)
2018. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz amit írtál akkor te egy normális tinilány vagy. Ez nem gáz! Sőt. Pasid majd lesz cseppet se aggódj, 16 vagy, előtted az élet. Sose gyújtották cigire? Ezt a szokásodat mindig tartsd meg, nem minden fiú szeret hamutálcát nyalni, ha érted mire gondolok.

Fel a fejjel, ügyes vagy.

2018. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne foglalkozz mások véleményével, bármennyire nehéz is. Miért kéne ugyanolyannak lenned mint nekik? Azért, hogy műbarátok legyetek? Jobban jársz, ha azokkal vagy, akiket tényleg bírsz, a pasi meg bármikor összejöhet, nyugi. :)
2018. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Az a jó hogy ilyen vagy és nem cigizel meg iszod le magad a szórakozóhelyeken.
2018. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!