Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy 17 évesen...

Normális az, hogy 17 évesen úgy tervezem a jovőmet, hogy sok pénzt szeretnék keresni és gazdag szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Ma a pszichológusom azt mondta, hogy neki nagyon furcsa az, hogy 17 éves lány létére én nagyon sok pénzt szeretnék keresni és majd szeretnék saját házat, autót stb... Azt mondta, hogy ilyet általában a fiúk mondanak és furcsa ezt tőlem hallani.

A segítséget előre is köszönöm 😄



2018. jan. 8. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Az. Pszichológusként elég gáz ha ez neki tényleg furcsa.

Általánosító barom.

2018. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
MIndenki ezt akarja gyerekként
2018. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az a nem normalis, hogy itt mindenkinek pszichológushoz kell járnia....

Niért?

2018. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem, aztaa ez nagyon furcsa :Oooo. Durva, szerintem te vagy a kiválasztott különleges hópehely
2018. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%

Majd amikor 25 évesen megint ide írsz akkor valami ilyesmi lesz:


Reggel felkelek egész nap dolgozom, este haza érek hulla fáradtan és arra is alig van pénzem hogy kifizessem az albérletet. Tényleg ennyi lenne az élet ??


Úgy látszik neked is elvette az eszed a sok instagrammos hülyeség de nem baj majd a valóság helyre mossa az agyad

2018. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Igen, furcsa, ha ezzel kezdted, vagy csak ennyit mondtál. Fiatal lányok-nőknél általában hangsúlyosabbak az emocionális-családi célok. (Nyilván senkiek nem az a célja, hogy szegény legyen, nem is ezt várta tőled a szakember.)
2018. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem terv, hanem csupán álmodozás. A terv ennél sokkal részletesebb és konkrétabb, mert a sültgalamb esetében is oda kell állni, amerre a sültgalambok repkednek és a nyitott szád elé kell terelni őket.
2018. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az lenne a fura, ha apácának akarnál állni és Afrikában leprásokat szeretnél ápolni. Mai világunkban a fogyasztói kultúrába szocializálódnak a fiatalok, tök normális hogy anyagi javakra is vágynak.


Talán csak annyi változott, hogy régebben a nőknek nem illett hangoztatni, hogy minden vágyuk, hogy egy ifjú herceg őket vegye el, az meg fel sem merült bennük, hogy önerőből is lehetnek gazdagok.

2018. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Normális, persze. Minden normális embernek célja egy szép nagy ház, rengeteg pénz, drága autó, szép, nagy szerető család. Ezzel nem csak te vagy így
2018. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
oké ezt szeretnéd, de hogy fogod valóra váltani? Azon járjon az eszed szivem :D
2018. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!