Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez még normális vagy baj/vérciki?

Ez még normális vagy baj/vérciki?

Figyelt kérdés

16 leszek nemsokára.

Még sosem gyújtottam rá egy cigire se, és még sosem voltam szórakozóhelyen, kocsmában, fesztiválon, de még csak pizsomapartin se.Alkoholt néha szoktam inni, de csak ünnepek környékén, nyáron, meg amikor apával nagy ritkán leülök meccset nézni.

Eléggé félénk vagyok. Már kb 9 éve gondjaim vannak azzal, hogy megbízzak emberekben, félek, hogy titokban utálnak, kihasználnak(sajnos 4 éves "barátságomnak" lett vége emiatt). Barátaim vannak, de nem járunk el együtt sehova, csak a sulis programokra megyünk együtt.

Pasim se volt még. Aki tetszik, az a srác nagyon kedves, okos, kész főnyeremény lenne, de nagyon félek, hogy hülyeséget mondok, béna vagyok, nem tetszek neki. A szavak helyett, inkább a tettek beszélnek nálam, de eddig nem sok eredménnyel.:S Más srácokkal viszont simán elbeszélgetek, velük nincs feszkó, legjobb barátom is egy fiú még ovis koromból.



2018. jan. 16. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

IGen, a buli lehet nagy kaland, de mikor másnap azt sem tudják, mi van, vagy épp még mindig hánynak szaggat a fejük, az nagyon nem az.


Én 28 évesen éltem át először... soha többé :D

2018. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Igazából hasonszőrüekkel vagyok, csak néha el-el csípek egy-egy mondatot, és olyankor kicsit, hogy is mondjam: furcsán érzem magam.

Mindegy, van még idő, lesz az érettségi after, egyetem, meg osztálykirándulás, sulibuli, ráérek még.:D

2018. jan. 16. 21:04
 13/20 anonim ***** válasza:
Belejösz majd, mint kiskutya az ugatásba.
2018. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%
Utalom az olyan embereket akik mar keptelenek mast felhozni erenykent mint azt h ok bizony nem cigiznek vagy isznak. Buszke lehetsz magadra, biztosan nagyon erdekes, es egyaltalan nem begyepesedett ember vagy ☺️☺️☺️
2018. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14

Utálj csak nyugodtan, senkinek nem ártasz vele, egyébként vannak értékes tulajdonságaim ezen kívül is, de nem részletezném ezt most.

2018. jan. 16. 21:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Tehát ugye tőled vannak kicsapongóbbak, akik buliznak már ezerrel, hát az ő hangjuk nagy, mindenki tud róluk...


De vannak tőled visszahúzódóbbak is, akikről nem hallasz. Ezért vagy te átlagos valójában :)

2018. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Mindha magamrol olvastam volna. Nekem 2 éves baratsagom ment tönkre és utána szépen lassan az össze.. Ez van tovább kell lépni. Picit próbáld meg kinőni ezeket a dolgokat, mármint hogy félsz stb.

Én nagyon utálom mikor mesélik suliba is hogy milyen jól leitták magukat meg ilyenek, na az a szánalmas nem te :)

2018. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!:)

Örülök, hogy ennyi sorstársam van.:D

2018. jan. 17. 19:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, én 20 vagyok és nem voltam még szórakozóhelyen. Nem érzem magam kevesebbnek emiatt, és mások sem tartanak annak. Nem iszom alkoholt, nem cigiztem még. Barátom sem volt még, az utóbbi időben a barátaimat is elvesztettem.
2018. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha lehet, ne gyújts rá! Az alkohollal semmi baj, ha nem iszol, bár talán az sem jó, ha egyáltalán nem (én sosem iszom pl.) Legalábbis 18 alatt inkább neked sem kéne. Nem járok szórakozni, mert nem vagyok az a típus, aki szereti ezeket az őrült bulikat, viszont moziba szívesen megyek :D Jelenleg egyetemre járok és keresem a párom, sajnos egyre több az olyan, aki az egyestéseket tartja előnyben, így az ismerkedés is lassan megy. Ha tetszik neked valaki, ne habozz és mond el neki, én ha visszamehetnék az időben, sokmindenen változtatnék, de már nem lehet. Igazából egy kapcsolat nagy erőt adhat a továbbtanulásnál, ezért is sajnálom, hogy nekem nem adathat meg, miközben sokak csak presztízs miatt vannak együtt, viszont nem szerelmesek egymásba. :( Mindenki ragadja meg az alkalmat, mert hirtelen eltűnhet és utána már felesleges ezen rágódni. Szóval, hajrá, én is keresem az utam még :) 20F
2018. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!