Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire Szemét?

Miért vagyok ennyire Szemét?

Figyelt kérdés

iért vagyok önző. Munkahelyemen mindent megteszek azért, hogy feljebb kerüljek, nem érdekel, ha 10 másiknak lesz ez a kárára. Jobbára sikerül is feljebb jutnom.


Párkapcsolatban csak használom a nőt. Elhitetem vele, hogy gyereket akarok tőle, de valójában sose lesz gyerekünk remélhetőleg.


Szexben sosem érdekel a másik öröme. Ha én megvagyok, csinálok mást.


A családomat nem látogatom, mert fárasztóak, és vidékiek. Én már a fővárosban élek.


A barátaim azok, akik jó körökben mozognak, és valahogy a hasznomra válhatnak.


A többi embert tereptárgynak tartom, nem gondolom, hogy van lelkük, vagy öntudatuk, ezért a nyavajgásaikat, vagy fájdalmukat is nevetségesnek tartom, és ha valaki segítséget kér (pl. Utcán pénz kell neki, megkérdezi hány óra, hol van a bazilika), sosem segítek, legszívesebben leköpném őket, és megnézném, ahogy megfulladnak.


Éppen ezért nem vágyom senki közelségére, az emberek csak a céljaim megvalósításágoz kellenek. A belsőséges kapcsolatokat pedig szánalmasan gyermeteg dolognak tartom. Mindig röhögnöm kell a drámán (szeretet, gyűlölet, teátrális emócionális megnyilvánulások).


Iért vagyok ilyen hitvány. iért a kényelmesebb utat választom a helyes helyett.



2018. jan. 17. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves vagy?

Esetleg a múltban kihasználtak és amiatt változtál meg.

2018. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiérződik a boldogtalanságod soraidból, a feszültség tapintható. Ezért vagy ilyen. Nem kéne ennyire véresen komolyan venned az életet. Lehet amit te sikeres elvnek hiszel, igazából a feldíszített sikertelenség. Ezt előnyös megnézni, gondolok itt arra, hogy aki az adott elvet/elveket alkalmazza milyen életet él. A "taposs vagy taposnak" elv pont egy ilyen feldíszített sikertelenség amivel eljuthatsz valameddig de garantáltan pofára fogsz esni.
2018. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Pedig még a trollok közt is gyenge vagy :)
2018. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Umaku ***** válasza:
96%

Ha semmi nem érdekel akkor ez miért? Nem teljesen mind1? Eléred a céljaid, feljebb jutsz a rangrétlán, nem lesz gyereked és nem fogsz olyan szarokat átélni mint pl baráti perpatvar vagy családi zürzavar illetve féltékenység stb.

Míg a csaj akit átvertél talál valakit aki szivesen felnevelne vele egy gyereket, a barátod akit kihasznált hátat fordít neked, a munkatársad aki kárára te nagyobb fizetést kaptál meg hazamegy a családjához és kiönti a szívét nekik nem pedig gyk-n szenved attól hogy milyen köcsög :)

Nincs ezzel baj. De őszintén! Ki is az akit valójában átversz?

Mert szerintem saját magadat tiporod a földbe minden egyes ilyen mozzanatoddal.

2018. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
A témáid között miért van ott a korai magömlés?
2018. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

68%

Azért mert provokáló kamukérdés.

2018. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ilyen jellemmel idegenek véleményét kéred ki egy anonym oldalon, amikor te magad is leírtad: Semmibe veszel minket.


Apróbetűs rész: Én ezt egy kamu provokáló kérdésnek tartom, de mindegy.

2018. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés. Remélem azóta megváltoztál de ha te annyira nem vagy képes hogy valakinek meg mond az időt, de te most elvárod tőlünk hogy mi megmondjuk hogy miért vagy ennyire nyomorék akkor téged kéne pofánköpni, sőt még beléd is rúgnék egyet ha velem szembe jönnél az utcán! ;)
2018. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!