Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok akkora szemét...

Miért vagyok akkora szemét ember mert 18 évesen elmereszelek menni kocsmába? L

Figyelt kérdés
Raadasul olyan emberrel akit ismerek. Anyu ezzel ekél. Mert ő sose iszik.
2017. aug. 17. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A kocsma nem tipikusan az a csajos hely. És nem is szép, ha egy lány lerészegedik. Nyilván ez attol is függ, hogy milyen sürün jársz oda, de én sem örülnék, ha a lányom 3-4 naponta a kocsmát látogatná. Vannak ettöl sokkal normálisabb kikapcsolodási lehetöségek, akkor már inkább egy házibuli. Na meg aztán lehet, hogy félt is, ott az a sok részeg hajléktalan és öreg bácsika majd egyszer beléd köt, és máris átértékeled, hogy miért féltettek..
2017. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyedul én nem megyek falusi kocsmába.
2017. aug. 17. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Jogodban áll a vendéhlátóipari egységek látogatása, de Magyarország egy olyan hely, ahol előítéleteket szül egy 18 éves hölgy RENDSZERES kocsmai jelenléte. Onnan, hogy ezt érzékeli a környezeted, automatikusan meg fog bélyegezni, - hiába nem fogyasztasz szeszesitalt, akkor azokkal "hoznak össze" - különböző "összeesküvés-elméletekben", - akiknek a társaságában töltöd el ott az időt. A falun meg ráadásul olyan a társasági élet, hogy mindenki tud(ni vél) mindent, mindenkiről, - különös dolgot sem kell tennie ahhoz az ember lányának, hogy megszólják, kritizálják, megvessék, kiközösítsék, "lek urvázzák".

Szerintem okosabb ötlet, ha nem ilyen helye(ke)n ápolod az emberi, rokoni kapcsolataidat, - persze a Te dolgod, hogy hallgatsz-e rám, vagy sem!

2017. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Havonta egyszer? Attol meg nem leszek sem alkesz meg nem is ismerem a tobbseget
2017. aug. 18. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert értelmetlen dolog piálni.
2017. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális ember nem jár kocsmába. Egy nőtől különösen ronda.
2017. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!