Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak yaoit olvasó animés...

Csak yaoit olvasó animés lányok! Miért csak ez?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz a lányokhot szól, akik kizárólag yaoit olvasnak/ néznek. (Én is szeretem, de nem csak ezt)

Hogy-hogy nincs igényetek arra, hogy más témában is olvassatok? Miért nem találjátok szépnek a klasszikus felállású romantikus műveket?


Azért kérdezem, mert nagyon szeretem az animéket, de a szintén animés érdeklődésű barátnőimet csak a yaoi foglalkoztatja. Őket szeretném megérteni, hátha van itt valaki, aki névtelenül leírja az okokat.


2018. jan. 21. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom megfogalmazni, talán, mert megadja benne az alaphangot, hogy "hogy só dolgot
2018. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*tilos dolgot csinálnak, és valahogy sokkal aranyosabbra vannak húzva a történetek, mint egy hetero kapcsolatban. Nem mellesleg nem rossz jó pasikat nézni sem.
2018. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!