Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írhatja magáról valaki azt...

Írhatja magáról valaki azt hogy "13 éves férfi" vagy "25 éves lány"? Helyes így? Lehet egy 13 éves már férfi, és 25 évesen pedig lány valaki, nem pedig nő?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Egy 13 éves semmiképp nem férfi.

25 éves lány, lány azt is jelentheti hogy még nem házas.

2018. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyes. Engem mindig elgondolkodtam legalábbis, ha olyat látok, hogy valaki azt írja, hogy 30 éves fiú, de láttam már 40 éves lányt is... :O
2018. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a baj? Én 60 évesen sem vagyok olyan komoly, mint egy 13 éves gyerek. Vagy is még gyerek vagyok és maradok is.

Semmi kedvem, komoly felnőtt dolgokkal foglalkozni.

2018. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
2. vagyok: valójában nincs vele bajom, csak nincs kedvem harmincx évesen pl. felesleges köröket futni egy magát még fiúként definiáló pasival.
2018. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Hivatalosan szerintem a 18. életév betöltésével lesz megfelelő megnevezés a nő/férfi. Nem hivatalosan, a viselkedés is közrejátszhat. Pl. ismerek olyan srácot, aki 17 évesen már melózott, mert az apja meghalt és besegített otthon, de más területen is nagyon komoly szemléletű volt már annyi idősen is. Rá simán mondtam, hogy férfi. De ismerek olyat is, aki 25 évesen a szüleivel lakott és rajtuk élősködött, apróbb ügyek elintézésére is képtelen volta magától és egész nap csak játszott a konzolon. Rá nem tudnám azt mondani, hogy férfi.
2018. jan. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!