Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes lennél szeretni egy...

Képes lennél szeretni egy idegen embert?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 02:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Sok mindentől függ
2018. jan. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez érdekes kérdés, mert ahhoz, hogy szeress valakit feltétlen szükséges, hogy fontos legyen neked. Viszont ugyan ez szükséges a szerelemhez is, és van "első látásra szerelem", szóval nem feltétlen kell valakit megismernünk, hogy fontossá váljon a számunkra, tehát: igen. (Ha van olyan tényező, amiért fontossá válik nekem, akkor már csak elég ha törődnöm is vele.)
2018. jan. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Egy vadidegent nem. A "szeretésig" iszonyú hosszú és rögös út vezet.
2018. jan. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Egy random idegen emberhez, maximum vonzódni tudnék.
2018. jan. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben ? Mint pld. gyermek a leendő nevelő szülőt, netán szerelemmel szeretni valakit ? Egyoldalúan, viszonzás nélkül ? Egy idegent sajnálhatsz, aggódhatsz érte, törődhetsz vele, tisztelheted, de szeretni ? Nem lennék képes.
2018. jan. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, őszintén. Sose tudtam eldönteni, hogy most átlépem-e azt a hajszálnyi vastagságú vonalat, vagy sem, szóval nem nagyon tudom, hogy hol van vége a vonzódásnak és hol kezdődik a szerelem.
2018. jan. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
attól függ milyen módon
2018. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Inkább úgy fogalmaznék kedvelni tudnám vagy rokonszenvet érezni iránta és hogy ebből lesz-e szeretet nem lehet előre tudni.Van úgy ha mélyebben megismerünk valakit akit előzőleg szimpatizáltunk ellenszenvessé válik.
2018. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Alapvetően szeretem az embereket. Könnyebb egy idegent szeretni, nehezebb azokat akiket egyre jobban és jobban megismersz. A szerelem megint más. Majd szólok ha rájöttem milyen az. :)
2018. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2018. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!