Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, hogyan szoktátok elengedni...

Ti, hogyan szoktátok elengedni a frusztráló dolgokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon fel tudom idegesíteni magam az idióta és unkorrekt embereken. Teszem azt pl. "sérült" szomszéd, erőszakos kéregető, bunkó sofőrök, tehát akik felsőbbrendűnek gondolják magukat vagy nincsenek tekintettel másokra és még nekik áll feljebb. Sajnos nem is tudom higgadtan kezelni amiből volt már baj, és elképesztően felháborít és sokat jár a fejemben később is és ez nem egészséges.
2018. jan. 24. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Beveszem a Leszarom tablettát.
2018. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy egy lufit vagy fingot.
2018. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Türelem, türelem, türelem.
2018. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sajnos az alkohol segít.
2018. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem esik nehezemre. Tudom hogy én semmit nem tettem ellenük és az hogy így viselkednek az ő szegénységi bizonyítványuk.
2018. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én többnyire rájuk se bagózom, "meg se hallom" őket. Nem mondom, hogy soha nem érik el az "ingerküszöbömet", de nagyon ritkán.
2018. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mindenki szerint hülyeség leállni ilyenekkel, de én rájöttem, hogy fel kell vállalnom ezeket a konfliktusokat, hogy utána továbbléphessek rajtuk. Ez nem azt jelenti, hogy neki kell állni üvöltözni (bár előfordulhat olyan szituáció, amikor meg kell mutatnod a fogaidat úgymond, de ez tényleg csak a legprimitívebbjével szemben szükséges), általában az ilyen ostoba arrogáns barmokat a legkönnyebb kihozni a sodrukból. Nincs gyönyörűbb annál, mint mikor sikerül annyira felb___ni valakit agyilag, mint amennyire neki téged :D
2018. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek, én a saját dolgommal törődök és ennyi.


Ms problémája nem az enyém.

2018. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!