Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van vicces, frusztráló,...

Van vicces, frusztráló, kedves vagy rossz emléketek munkahelyről kollegáról, főnökeől, stb? Meséljek én is?

Figyelt kérdés
Nem kell név szerint se a hely se az ember csak a sztori :)

2014. aug. 28. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesélj, közben hátha eszembe jut valami. :-)
2014. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát se kedves, se vicces nincs.Frusztráló annál inkább.

Például, amikor egy óvodában dolgoztam: a "kedves" óvónő döglött egeret talált az udvaron és odahívott engem (a dajkát), hogy takarítsam el.Ült ott még szemben vele 3 óvónő, de ők sem emelték volna fel a valagukat.Ráadásul mindezt azzal indokolta, hogy mert nehogy már az óvónő takarítson. Legalább hazudta volna azt, hogy fél tőle, úgy kevésbé tűnt volna szánalmasnak!

Vajon otthon ki takarítja el helyette a nemkívánatos dolgokat?Otthagyja, mert ő bizony diplomás? Ha meg nincs kéznél dajka, akkor hordják szét a gyerekek?!Pfff...

2014. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én egyesével írom, nehogy kimaradjon valamelyik :D

Egyik; munkahelyen ingyenes az ebéd. És lehet választani több menü közül. Én kiválasztottam egy bizonyos menüt, fura íze volt, de megettem, gondoltam csak szimplán nem ízlik, másképp készült és muszáj az energia, mert még kb 8 órám hátra volt. Na délután 4 körül épp szolgálok ki, egyszerre csak repül a merőkanál a kezemből, elkezdek rohanni, faképnél hagyva szerencsétlen vevőt, be a wc-be, fél óráig ki se jöttem. Aztán 10 percet voltam kint újra visszarohantam. Utána úgy néztem ki, mint akit Drakula megharapott. A kisfőnök meg majd megfulladt a nevetéstől.

Egyik kollégámnak meséltem, hogy pedig múlthéten finom volt az az étel, mire megjegyezte, hogy ami ízlett egyszer, azt ne kérjem pár nap múlva újra (ugyanis az még ugyanaz az étel :D ) Tanultam a leckéből és már nem vonz annyira a benti kaja.

2014. aug. 28. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabb élményem: Számítógépes elszámolásokat készítettem, és a rengeteg gépeléstől ínhüvelygyulladást kaptam. Nem mertem betegállományba menni, de szerettem volna pár napot pihentetni, hát szabadságot kértem. A főnökasszonyom erre így reagált: " ha nem tudsz dolgozni, keresek helyetted mást". Kínkeservesen, begipszelt csuklóval, két ujjal pötyögtetve dolgoztam...

Az utána következő munkahelyem se pite, onnan a születésnapomon rúgtak ki.

És a végére jó is: A mostani főnökeim angyalok.♥ Tavaly szerettem volna tanfolyamra menni, akkor a sok munka miatt nem engedtek, de most kérés nélkül beiskoláztak. És mikor a párom kórházba került, segítettek egy kis külön pénzzel, hogy könnyebben átvészeljük a nehéz időszakot.

2014. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyszer megkértek a régi helyemen, hogy a hűtő legfelső polcát töltsem fel. Nem értem fel, ezért rááltam egy rekesz vízre (mindig így szoktuk).

Na most, én borzasztóan tériszonyos vagyok, de ez fél méter magas volt, nem a Monteverestet kellet megmásznom.

Állok, mellettem háttal áll a kisfőnök, vele szemben a kolléga, hátam mögött a másik kolléga. Pakolom fel az árut, amikor érzem, dől össze alattam a rekesz víz. Itt rám jött a tériszony és úgy begörcsöltem, hogy moccanni se mertem.

Szépen dől össze én állok, mint egy hülye és kiabálom a kisfőnök nevét. Ő azt hitte, az áruról akarok kérdezni és be akarta előbb fejezni, amit csinált, majd utána válaszolni. Én egyensúlyoztam tovább és a mögöttem levő kollega odakiáltott, hogy ugorjak le, mire a főnök megfordult, ekkor a rekesz teljesen összedőlt, én elkezdtem leesni, ő pedig odaszaladt és elkapott.

Életünkbe nem nevettünk olyan jót. :D

2014. aug. 29. 20:12
 6/9 anonim válasza:
egyszer a fonokom orrfujás kozben megbotlott es majdnem orra esett ...mindenki komoly pofa kozbe fonok kiabalta ..azta k...va...utana mindenki szakadt...fruszralo: egyik munkatarsam ramhajtott...eg akar kapni de csak szexet akar
2014. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első voltam. Nos eszembe jutott pár dolog:

Az egyik, amikor a főnökünk üzleti ügyben Budapestre utazott volna fontos ügyben, kénytelen volt visszafordulni, mert érte egy kisebb szerencsés kimenetelű autóbaleset. Volt az irodában egy nagyon nagyon visító hangú titkárnő, aki akkor a legrosszabbkor szólalt fel. A főnökünk ideges és vöröslő fejjel jelent meg váratlanul az irodában, mire az a lelkes kis titkárnő elkezdte magát emelt hangnemben sajnáltatni, hogy "ma már annyi dolga volt, hogy még pisilni sem volt ideje" és ezzel egyidejűleg megkérdezte az éppen robbanni készülő főnököt, hogy Ő pisilt -e ma már?" De ezt úgy kb. az egész műhely is hallotta. A barátnőmmel annyira elkezdtünk röhögni, hogy szó szerint beestünk az asztal alá, mert hát nyilvánosan amúgy nem mertünk röhögni :-D

De azért szerencsés kimenetelű volt a megjegyzés, mert a főnök is a szája sarkából elmosolyogta magát.

A másik, ami vicces is volt, de frusztráló is:

Egy másik melóhelyemen egyszer elkezdtem áradozni az új pasimról, hogy úgy néz ki, mint a Jean Claude Van Damme. Még eléggé fiatal fruska voltam, szóval ezt valszeg kissé infantilisan adtam elő, mert másnap, mire bementem a melóhelyre, az asztalom mögötti falra felrajzolta egyik kreatív kollégám Van Damme karikatúráját, a nevét fonetikusan leírva alá+ ezzel a szöveggel: "zsan klúd ván dám hiába fucc, úccse menekűsz":-D

2014. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Milyen baleset volt?
2014. szept. 4. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra, csak az autó sérült kicsit, de a helyszínelés miatt elhúzódott és lemaradt az üzleti találkáról.
2014. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!