Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tesz jelenleg boldoggá?

Mi tesz jelenleg boldoggá?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen voltál?

Ha nem, hogyan váltál optimistává?

Mennyi időbe telt ez a folyamat?



2018. jan. 28. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hétvége van.
2018. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sokáig nem voltam boldog. A szerelem boldoggá tesz már 3 éve. Aztán egy nőgyógyászati betegség a padlóra küldött, egy év kellett, mire kimásztam belőle lelkileg. Pszichológus segítségével és a céljaim kitűzésével lettem optimista. Már tudom, hogy miért kelek minden reggel, tudom, mi felé tartok. Tudom, hogy mit szeretnék tanulni az egyetemen. Szóval nekem is hosszú évek kellettek ehhez.
2018. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok éven át azt éreztem, hogy nem ott akarok lenni, ahol épp vagyok, ez a "mindenhol jó, de legjobb sehol" hozzáállás volt jellemző rám. Aztán több év önismeret, határozottság, jellemfejlesztés, a saját érdekeim melletti kiállás, értékes tapasztalatok során megtanultam hálás lenni mindenért, hiszen az elégedettséget tulajdonképpen boldogságnak is nevezhetjük. Ez persze nem zárja ki a fejlődés iránti vágyat.

Jelenleg a szabadság, amit nagyon értékelek az életemben, boldoggá tesz, a hobbim mellett.

2018. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vannak jobb és kevésbé jó időszakaim, nem vagyok egy "hurrá-optimista", de depis pesszimista sem. Valahol a kettő között. Most épp annak örülök legjobban, hogy végre nem fáj a derekam és tudok rendesen mozogni. Nyáron ventilátor miatt sikerült derékra megfáznom az akkori munkahelyemen (azóta váltottam), nem öltöztem egyébként lengén, szóval így is sikerült összehoznom, hogy rendesen védve volt a derekam, kb. fél év volt a gyógyulási folyamat úgy, hogy egyébként kezeltem is. Csak közben elpunnyadtam, mert nem tudtam úgy mozogni a fájdalom miatt, mint előtte. Most azon vagyok, hogy visszaszerezzem a korábbi edzettségemet, sőt, ha lehet, még jobbat érjek el.
2018. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy sok év után végre látom a munkám eredményét. Pozitív visszajelzéseket kapok, másoknak is tetszik, amit csinálok.

Nem voltam mindig ilyen, elég melankólikus, depresszióra hajlamos alkat vagyok, most sem mondanám magam kifejezetten optimistának.

Sok időbe telt, és még fog is, hogy olyan legyek, amilyen lenni szeretnék. Szerencsés vagyok, mert mindig volt valaki, aki támogatott.

2018. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
1, Semmi; 2, Nem voltam mindig ilyen.
2018. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A halál gondolata.
2018. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!