Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy női stratégia?

Ez egy női stratégia?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben aki különleges, voltam is már vele együtt de inkább csak kavarásnak nevezném+ez meg az.


Viszont mintha mégis vadászna rám azóta amióta szakitottunk őszintén szólva nekem is hiányzik.


Viszont mindig azt csinálja, hogy kicsit beszélünk megnézni mennyit "változtam" utána lelép....ezután megint feltünik közben a barátnői figyelnek, mindent leirnak neki ha látnak a városba azt is, hogy milyen ruhám van minden....a farkamat is már szerintem kitárgyalták MINDENT egyszóval.



És egyszer csak újra feltünik egyeztetünk lelép....utána szerelmes posztokkal van telle a facebookja, nem vagyunk ismerősök de látjuk egymást ő is néz engem meg én is őt én azért mert nem tudom mit akar, ő meg mit tudom én miért.



Szóval nem értem ebben van valami logika,cél is? 25f


2018. jan. 29. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kislány stratégia.
2018. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Te egyértelműen tudtára adtad, hogy akarsz tőle valamit?

Lehet, hogy azért ilyen, mert már nem akar kavarni, és fél, hogy megint csak kavarás lenne.

2018. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak olyan tulajdonságaid amik bejönnek neki, és vannak olyanok amik nagyon nem, viszont nincs abban a tévedéseben, hogy az emberek nem változnak és időnként rád néz, hátha megfelelsz már neki. Szerintem csak kérdezz rá, hogy milyen változást remél.

23/f

2018. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!