Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pablo Escobart nevezhetjük...

Pablo Escobart nevezhetjük géniusznak?

Figyelt kérdés

Egyszerű gyerekként, toronymagasra tornázta magát az élete során, mindig gondolt minden részletre, nem csúszott ki a keze közül az irányítás.

Tisztelet övezi még a mai napig is, mondjuk egyik példaképem Ő is a kockázatvállalás terén.


2018. jan. 29. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem egy hülye ember volt, és ugyan úgy vagyonos ember vagy vezető lett volna, ha más legális tevékenységekbe, vállalkozásokba vagy munkákba fog bele, mondjuk lehet nem lett volna 70 milliárd dollár vagyona :D

De hát ő nem olyan helyre született, ez van.

2018. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiként sem tartom jó példaképnek, sok jó embert ölt és öletett meg és kegyetlen is volt.

Amúgy 44 évesen meghalt, és miért? Mert pont hogy kicsúszott a keze közül az irányítás. Ha géniusz lett volna akkor ma is élne.

Valószínű a Narcos sorozatot megnézted és azért "tiszteled" most ennyire.

2018. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A nevével 14 évesen találkoztam először, már akkor elgondolkodtatott a "karrierje", így 25 évesen is a mai napig eszembe van, és van hogy eszembe jut mi lenne másképp ha ma is élne, hol tartana stb.

Az én szememben a sikerei után, a merészsége miatt is nagy ikon, hisz én is csinálhatnék pénzt ilyen-olyan forrásból, de nem vagyok rátermett.

2018. jan. 29. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel Charles Ponzi is géniusz volt...
2018. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözőnek nevezhetjük.
2018. jan. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük. Akkor is, ha bűnöző volt. Attól, hogy valaki morális értékrendje nem egyezik a sajátunkkal vagy a társadalmilag elfogadottal, még elért egy olyan eredményt, ami egyedülálló.
2018. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lett ennyire felkapott...vagyis de..csináltak valami idióta sorozatot ami egy újabb szr alakot emel piedesztálra.

Azért azt érdemes végig gondolni ,hogy ez a remek ember hány másik ember életét tette tönkre.Régen rossz lenne ,ha a társadalom akár csak egy része is el kezdené utánozni.

És amit le rakott az asztalra se valami fuuu de nagy dolog..az igazi nagy kutyákhoz képest.

2020. dec. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!