Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viselitek a "Téli...

Ti hogyan viselitek a "Téli depressziót"? Vagy nevezhetjük téli lehangoltságnak is.

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én alig mozdulok ki valahova, semmi kezdvem menni sehova ilyesmi+egésznap feszült vagyok én nagyon rosszúl.
2017. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rosszul viselem,utálom a hideget a szürkeséget,a kilátástalanságot,a kopár fákat,azt hogy beleizzadok a nagykabátba. De kell a hideg hogy elpusztuljanak a bacik,vírusok ezzel vigasztalom magam.
2017. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy darabig jól viseltem, de ma nagyon kiborultam. Ráadásul olyan dolgon, amin alapból nem akadok ki. Nyilván az idő miatt vagyok érzékenyebb, de ma tényleg mély pontom van. Régebben örültem, hogy szép havas a táj..stb.. De most irritál, hogy hideg van, hogy kosz van, hogy fel kell kelni, már minden. Remélem tényleg csak az idő teszi és lassan túl leszek rajta. Már a saját hisztimet se bírom.
2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hál istennek kikeveredtünk belőle! szerintem a mostani tél életem legdepisebb tele volt sajna...
2017. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!