Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy olyan helyzetbe...

Volt már, hogy olyan helyzetben fingottatok, amikor nem kellett volna és emiatt szégyenkeztetek?

Figyelt kérdés
Velem nemrég történt meg, vendégségben voltam és óvatlan mozdulatnál hangosan kijöt...
2018. jan. 30. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
sajnos még nem.
2018. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen...Velem akkor történt ez, amikor nálunk voltak vendégek és egyszer éreztem, hogy kell, de azt hittem, ilyen sunyi halk kisgalamb lesz...Szóval kiengedtem és ilyen hangos, recsegős hangot hallatott :"D És bár elég nyilvánvaló volt, hogy senki nem tudta nem meghallani, azért úgy csináltam, mintha nem is történt volna semmi...Igazából nem is tudom, mit gondoltam, talán azt hihettem, akkor elterelődik rólam a gyanú vagy azt hiszik, valami mást hallottak és az tűnt finghangnak xDD...De az egyik vendég rám nézett és elkezdett vigyorogni, rám meg emiatt rámjött valamiért a röhögőgörcs és inkább gyorsan felmentem a szobámba és csak órák múlva mentem vissza, amikor feltehetőleg már elfelejtették, mi történt...

De apámmal amúgy még GÁZABB (:DDDD) történt egyszer, amikor bement a boltba és rájött a finghatnék, szóval körülnézett és amikor megbizonyosodott róla, hogy nincs senki se hallótávolságon belül, eleresztette. Apámról mellesleg tudni kell, hogy nagyon durva dolgok tudnak kijönni belőle...Senkit nem hallottam még ilyen hangosan és recsegősen fingani, mint őt, szóval ez az ominózus napon se volt másképp. Erre ment tovább, mint aki jól végezte dolgát és akkor vette észre, hogy a zöldséges részlegnél ott pakol guggolva egy eladó és kikerekedett szemekkel bámulja :D

2018. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Buszmegállóban zenét hallgattam és nyomtam egy sunyit. Amikor mindenki odanézett rájöttem, hogy nem volt sunyi.
2018. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

hallássérültként is nagy dilemma lehet eldönteni mi az ami még nem számottevő zajterhelés :)


ilyenkor csak fordulj rá vkire akinek megvan a neve és : Jaanii..épp te?

2018. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szétröhögtem magam a válaszokon. :D Velem is volt már ilyen, én is azt hittem, hogy hangtalan lesz vagy nagyon halk, a munkahelyemen volt, a kollégám már ment kifelé, szóval vagy 10 lépésre volt tőlem, eleresztettem, de valami iszonyat hangosra sikeredett, még visszhangzott is. :D Nem nézett vissza, de kizárt, hogy ne hallotta volna.
2018. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Még általános iskolás voltam mikor egy lovardába mentünk osztálykirándulásra, és amikor az ott dolgozó férfi felsegített egy lóra... hát megtörtént... A legrosszabb az volt, hogy ő vezette a lovat, szóval 3 hatalmas kört menetünk egymás mellett - én a lovon, ő gyalog, teljesen szótlanul.

Szabályosan összerándultam az emléktől miközben gépeltem, szóval remélem valamennyire megnyugodtál, hogy nem vagy egyedül. :D

2018. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:D Igen, azért reméltem válaszokat meg jó sztorikat, hogy kicsit enyhüljön az emlék "cikisége"...
2018. jan. 30. 22:54
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ilyan szerencsére nem olyan viszont igen, hogy nyugodtan "elengedtem magam", mert egyedül voltam es a következő percben rámnyitottak. Sajnos ez is elég egyertelmű helyzet volt.
2018. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Általánosban egyszer az óra eleji jelentés után, épp mikor leültünk, sikerült egy bitang nagy fingot elengednem, még visszhangzott is a csendes osztályteremben, kis túlzással az ablakok is beleremegtek... Kitört a röhögés, de szerencsére azonosíthatatlan volt az űrgyűrűfütty forrása, úgyhogy egy köztudottan fingósabb osztálytársamra terelődött a gyanú. Hogy ne keltsek feltűnést, én is röhögtem, meg elkezdtem találgatni, hogy vajon ki rotyizott ilyen orbitálisat, szerencsére sikerült másra kenni...
2018. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám mesélte, hogy egy osztálytársa gyakran fingott. A tesi tanár azt mondta rá, mikor futás közben csinálta, hogy olyan mint a lovak "trapp-ban sza*ik". Egy matek órán pedig egy nagy csattanós szaladt ki neki, mire a matektanár azt hitte, eltört egy vonalzó, és nem hagyta annyiban, mindenáron tudni akarta, hogy ki törte el a vonalzóját. Majd elpusztultak a röhögéstől.



Én mégis rosszabbul jártam. Szex közben esett meg, mert kicsit erőlködnöm kellett orális szex közben és váratlanul kitört. Akkor voltunk együtt először. Azt hittem meghalok szégyenemben. De azóta feleségül vett, és nem beszélünk erről :D soha :D

2018. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!