Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy olyan helyzetbe...

Volt már, hogy olyan helyzetben fingottatok, amikor nem kellett volna és emiatt szégyenkeztetek?

Figyelt kérdés
Velem nemrég történt meg, vendégségben voltam és óvatlan mozdulatnál hangosan kijöt...
2018. jan. 30. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon röhögök a válaszokon! :D Kérdező, légyszi időről-időre emeld ki a kérdést, hadd érkezzen még több válasz! :D
2018. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a tömött buszon sikerült egyszer, itt nem a hanghatás hanem a szag volt az ami durva volt, mert már igen kellett volna vécére mennem, de még nem értem be az egyetemre. Sajnos nem tudtam visszatartani, kegyetlen szaga volt, szóval én is húzogattam az orromat hogy ne higgyék hogy én voltam. Szerencsére senki sem szólt rám, szóval nem tudom tudta-e valaki hogy én voltam. :D
2018. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Munkahelyemen egy kollégámmal beszélgettünk,amikor hallottunk egy furcsa zajt. Megkérdeztük a harmadik kollégát (lány), hogy mi lehetett ez a zaj, erre ö azt monjda, hogy "jaaaj, csak fingottam" :D Szerintem nem szégyenkezett :D
2018. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Velem ez általános iskolában történt meg. Éppen óra volt, amikor rám jött a finghatnék. Én olyankor mindig próbáltam visszatartani, így akkor is úgy tettem. Tartottam vissza, amikor tüsszenteni kellett. A hatalmas tüsszentés után csak úgy kirobbant, hogy még a gatyát is majdnem átszakította. Kitört a röhögés, bevallom én is nevettem :D nem mindennapi eset volt az :D
2018. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jók a történetek! xD Hogy ne legyen vége, ezért így egy hónap elteltével sem riadok vissza attól, hogy választ írjak. :D


Nálam ötödikes táborban történt a legemlékezetesebb. Első nap volt. Éppen hogy túl voltunk a buszról való leszálláson, mentünk be a szállóba birtokba venni a szobákat. Olyan szobatársat kaptam, akit nem igazán ismertem még, ezért különösen ügyeltem arra, hogy nehogy elb@sszam valamivel az esélyeimet azzal kapcsolatban, hogy jó kép alakuljon ki rólam. Pakoltuk ki a táskából a cuccainkat. Egyszer csak rámjött az inger. Nem tudtam hová menni, mert ő is itt volt, tőlem két méterre, szintén pakolt. Úgy döntöttem, megpróbálkozom a kieresztéssel. Nagyon nagy erőt vettem magamon, mert nálam akkor lesz halk, feltűnésmentes, ha erőlködöm hozzá. Ha lazán próbálom, akkor fog durranni. Én egy kis apró fingásra voltam lelkileg felkészülve, erre nem hogy halk nem volt, de úgy recsegett, mint a Sokol rádió. Ezen már önmagában elszégyelltem magam, de nem akart vége lenni. Fogalmam sincs, egyszerűen honnan jött ennyi levegő. Már eltelt közben 8-10 másodperc is, de még mindig jött a fing. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben. Aztán már valahol 12 másodperc megszakítás nélküli orkán után mégiscsak vége lett. Olyan szinten sokkot kapott a szobatársam, hogy nem hogy nem hozta szóba, de kifejezetten ő volt az, aki terelte a témát. Szerencsére ha már durva volt, akkor már legalább tényleg úgy istenesen. Utólag arra jutottam, hogy ezt szerintem ő sem hitte el, hogy ilyen létezhet egyáltalán.

2018. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!