Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem élvezem az életet, szenved...

Nem élvezem az életet, szenvedésnek élek meg minden napot. Már az öngyilkosság is felmerült bennem. Hogy változzak?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta kívülállónak érzem magam, soha nem voltak igazi barátaim,vagy ha volt is 1-2 az valahogy megis kihalt egy idő után.

Jelenleg 22 vagyok, van egy szakmám, érettségim, munkám, párom akivel jól érzem magam, viszonylag biztos anyagi hátterem.

Mégis mindent teljesen értelmetlennek érzek, bármibe kezdek egy két hónap után megutálom. Nincs semmi amit szivesen csinálnék.

Próbálok mindent ambíciózusan elvégezni, minden tudásom, jószándékom beleadom a munkába, mégis bármit is teszek hihetetlen hamar megutálom, és egyszerűen abba akarom hagyni.

Minden nap amikor el kell indulnom otthonról görcsöl a hasam, ideges vagyok miatta, kissebb koromban pánikrohamaim is voltak, ájulás stb...

Teljesen kilátástalannak érzem magam, úgy érzem bármit teszek sose leszek tőle boldog.

Ezért már megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata is, mert egyszerűen képtelen vagyok boldogan élni.

Mi az amivel változtatni tudnék ezen?

Hogyan érhetem el, hogy ne éljek meg minden napot egy kínszenvedésnek?

Kérlek segítsetek, mert már kezdek teljessen összeomlani.


2018. jan. 31. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ide szakember kell. Pszichológus első lépésben, és ő látja majd, hogy kell-e pszichiátriai (azaz orvosi) segítség. Ne félj segítséget kérni! Meglátod megéri :)
2018. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a párod sem tud segíteni, vadidegen emberek hogyan tudnának? Lenne néhány semmitmondó ötletem: rendszeres napi testmozgás, stresszoldó-gyakorlatok, egészséges étrend (főképp sok gyümölcs, nyers zöldség), az élvezeti cikkek csökkentése, minél több szadadban eltöltött idő (kirándulás, túrázás), gyógyteák és egyéb közérzet-, hangulatjavító termékek és napi 7-8 óra nyugodt alvás, stb. Ám ha a problémák már gyerekkorod óta fennállnak, azon csak pszichiáter tud segíteni...
2018. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végezzél produktív, ha kell nehéz, FIZIKAI MUNKÁT. Meg fognak szűnni a problémáid.
2018. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!