Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, mit gondoltok arról,...

Nők, mit gondoltok arról, hogy a Forma 1-ben betiltják a szép rajtrácslányokat?

Figyelt kérdés

Nem lesznek többet dekoratív lányok, melyek indulás előtt az autók mellett állnak, majd a futam után az eredményhirdetéskor is segédkeznek, mert "nem egyeztethető össze a modern társadalom normáival". Ez egyértelműen a feminizmus eredménye.


Nekem, mint férfinak, ezzel az a problémám, hogy jó volt látni őket, mindig is az autósport kísérő jelenségei voltak. Baromságnak tartom a betiltását, mint ahogy az egész feminizmust. Az autósport általában a férfiak érdeklődési köre, egyetlen női versenyző sincs a F1-ben, eddig egyre emlékszem, aki közel volt a bekerüléshez, ő is karambolban megölte (vagy megvakította?) magát.


Gondolom a feministák azt hozzák fel példának, hogy ennyi erővel miért nem dekoratív férfiakat is lehetne odatenni. Nem értem, miért kell mindenhova ennyire egyneműséget hozni, ez egy olyan terület, amely iránt a férfiak mindig is jobban érdeklődtek. Nekem hiányozni fognak ezek a szép lányok onnan. És az a baj, hogy ha itt betiltják őket, akkor máshol is ez fog történni.


A nők mit gondolnak erről?



2018. febr. 1. 08:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

A lovag a szép Hölgyért indult harcolni, égi tisztaságú szentként imádta,ez adott erőt - ez lelkesítette.

A bűvész mellett egy szép segédkező - ez fényesítette a mágiát.

Mindent tönkre kell tenni, lelaposítani, ember-alatti masszává degradálni az embereket, kiirtani a szépséget, jóságot, hitet, lelkesedést, szellemiséget- ez a neoliberálisok zászlaján lifeg.

Tessék csúnya orkokat odaállítani, szegények elnyomottak.

2018. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%

Nem csak azt kellene betiltani, hanem az egész cirkuszt.

Köze nincs semmihez a pénzen kivűl , a sporthoz meg főleg . Bohóckodás az egész.

Akinek sok pénze van az lesz a legjobb.

2018. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Szeretem a Forma 1-et, magam is technikai sportot űzök, nő vagyok.

Szívesebben látom csak az autókat mint a díszlibákat autókkal együtt.

Van olyan motoros magazin ahol a poszteren valami felfújt bige feszít - nyilván nem fogom nézegetni ezt a posztert sem mert nem vagyok leszbi, viszont motorozok magam is.

Szóval nehéz ügy.


(Nem kell egyből feminizmust fröcsögni. Elhiszem, hogy nagy divat a nőgyűlölet, de kicsit le kéne már állni.)

2018. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

"Arról van szó, ha te szólsz, ne lohadjunk,

de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb...

Foglalj helyet. Kezdd el a mesét szépen.

Mi hallgatunk és lesz, aki csak éppen

néz téged, mert örül, hogy lát ma itt

fehérek közt egy európait."

József Attila

2018. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Egy nő nem dísztárgy, sőt, egy ember nem dísztárgy, fel kéne végre ezt fogni. Ugyanúgy méltóságon alulinak tartanék egy dekoratív férfit hasonló szerepben. Úgyhogy a kérdésre a válasz: végre.
2018. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"Egy nő nem dísztárgy"


Nem tárgy, de dísznek jó. :) Egyébként sem kényszerítették rá őket, önkényesen jelentkeztek oda, valószínűleg a jó pénzért, amit kapnak mindössze azért, hogy a fény visszaverődik róluk. A férfiak pedig szeretik nézni őket. Így mindenki örül.

2018. febr. 1. 11:14
 7/29 anonim ***** válasza:
56%

- mindenki örül(ne), kivéve a libsiket és annak is a legalját a feministákat. Ők annak örülnek, ha szabadság-egyenlőség-testvériség hangzatos jelszava mögé bújva egy nemek-alatti sőt, emberalatti massza jön létre, genderszósz - ami felett a felügyeletei jogot persze szigorúan megtartják maguknak. Agyrém... most ott tartanak, hogy felhorkannak, ha udvariasan előre enged egy férfi egy nőt. Ezek meg ellenkezőleg a fenti "mindenki örülne" állapotnak mindenkinek rossz.

Maradjon csak szenzáció, hogy férfi és nő van a világban. Nem kell eltaknyolni ezt.

2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Forma 1 rajongóként leszarom. De nő vagyok. Viszont mindig elgondolkodtam, mit csinálnak a férfiak, ha nem lehetne mindenhol csöcsöket nézni. Érdekelné őket valami? Aki ezen akad ki, azt qrvára nem a sport érdekli. Engem jobban kiakasztanak a szabályváltoztatások, de hát kinek mi.


Azzal egyetértek, hogy vagy mindkét nem parádézzon ott, vagy egyik se. Ez lenne a fair.

2018. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

a férfiak a kocsiban "parádéznak" - a szép nő szép látvány, nem kell "csöcsölni", de nem kell ezt eltúlozni sem. A hörgés ezen pont egy torzulás - most mé' pont ez legyen normális?

Egyébként belebuknak- mert a forma 1-en nincs semmi látvány, vagy ami van, azt a tv-n jobban látni:D

2018. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
A szép férfi is szép látvány.
2018. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!