Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nők szerint miért...

Egyes nők szerint miért számít normálisnak az a férfi, aki másokon vezeti le dühét, amit megkeres sok pénzt azt nem tisztességes úton szerzi?

Figyelt kérdés
Más férfitársával viszont igen flegma (néha pofozkodik akár ok nélkül is), a nőkkel rendkívül udvarias.
2018. febr. 1. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát biztosan vannak ilyen nők, ők valami "alfát" látnak benne, vagy nem tudom.


Én messziről kerülöm az ilyen "férfiakat" - bár a komplexusos pötsike jobban illik rá.


A férfi nekem a párommal azonosítható: figyelmes, jó szerető, szenvedélyes, határozott, előbb gondolkodik, támaszt és védelmet nyújt, önmagam lehetek általa, vicces, stb.

2018. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hát nem tudod, hogy itt gyakorin csak rendes normális nők vannak, akik csak és kizárólag kedves, normális pasit szeretnének, és nem számít a külső meg a pénz?


(haha)

2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a valóság.

Az ilyen férfi mellett ő is menőnek érzi magát, élvezik az életet, azt érzi, hogy egy olyan pasi van vele, aki messze felette áll a többieknek, ezért milyen jó parti..


Az én apám is hasonló típus.

Anyám előtt 1000 nője volt, meg mellette is 100

Kizárólag velünk (gyerekeivel) normális és értünk megtesz mindent, a legjobbat kapjuk mindenből, mindig ott van ha kell, de ezt leszámítva egy szar alak!


Ilyen a világ. :)

Ő 45 éves, én 21 de hamarabb felszed akármilyen velem egykorút, mint én.

Messze meghaladja a karizmája az enyémet és annál fontosabb nincs is.

2018. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy normalisnak tekintik, viszont a pénz, nyilván nyomós erv az ilyen esetekben.
2018. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a nők nem valami szent kis angyalok akik a morális döntéseid alapján vonzódnak hozzád. Az élet nem egy mese.

A domináns férfiakra buknak a nők. LEGYÉL DOMINÁNS ÉS KÉSZ. Legyen a férfi magas, erős, határozott, és ne lehessen vele piszkálódni. Érzékeltesse hogy mindenki más felett van. És ez utobbit sokkal könnyebb mások eltaposásával mint mások segítésével érzékeltetni. Nem lehetetlen, sőt ha valaki azért áll mások felett mert mindenki hálás neki és isteníti az a legjobb. De azt milliószor nehezebb mint felvágni, hangoskodni a csajok elött, meg egyszer kétszer verekedni egy jót.

2018. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy az egyes válaszoló csak azt ecsetelte oldalakon keresztül, hogy ő mit vár el egy papitól, de azt nem, hogy ő mit tudna nyújtani.


Azt nem értem, hogy ma már a lófogú, lapos, sötét csajok is olyan elvárásokat támasztanak, amit egy szuperférfi sem tudna megugrani. Mindenki a legjobbat akarja, de sokan nem hajlandóak móg csak odafigyelni se magukra, vagy bármi olyat tenni, amivel kicsit értékesebbek lennének a húspiacon.


Lehet lepontozni

2018. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!