Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi alapján szűritek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi alapján szűritek, hogy az udvarló tisztességes, jellemes, megbízható ember?

Figyelt kérdés

Nektek nincs ilyen problémátok, hogy párkeresésnél sok a jellemtelen, megbízhatatlan ember? Nehéz kideríteni az elején szerintem, általában utólag jövünk rá (sajnos későn), hogy akivel ismerkedünk, nincs erkölcsi tartása, nem megbízható. Ti milyen jeleket figyeltek? És egy nő jelleme mi alapján ismerhető ki leginkább?

26/F



2017. júl. 14. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Az évek alatt azt sikerült megtanulnom, hogy mi alapján van az udvarlónak komoly szándékai és mikor akar csak szexet. Ezeknek is komplex jelei vannak. Többnyire ha van valami rossz érzésem, akkor ott már a srác tuti, hogy csak meg akar dugni. Egyébként én is utólag jövök rá ezekre.


A nő jelleméről nem tudok nyilatkozni. Már eljutottam arra a szintre, hogy konkrétan megmondom mit várok az adott férfitól és vagy alkalmazkodik ehhez vagy nem.

2017. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Jó külső automatikusan hozza az összes többi jó tulajdonságot a nők szerint
2017. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem kellenek ide jelek. A tettek beszélnek.


Aki nem megbízható, az már az elején is úgy viselkedik:

folyton késik, váratlanul lemond találkozókat, csak magáról beszél, nem érdeklődő, időt húz, nem akar bemutatni az ismerőseinek(titkol), nem beszél kettőnkről senkinek, az exeit emlegeti, sopánkodik, nincsenek közös tartalmas programok csak javarészt ágy.

2017. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem annyira nehéz kideríteni igazából.

Csak figyelni kell, hogy valójában érdeklik-e a dolgaid: a nézeteid, a történeteid, a napod, a hobbid, stb. :)

Volt egy srác, aki bár nem volt az esetem, de adtam neki egy esélyt a beszélgetésre. Mondanom sem kell, hogy a vége az lett, hogy mindig én kérdeztem, és én próbáltam mesélni, míg őt csak az érdekelte, hogy voltam-e már pasival, meg hogy küldjek magamról fényképet. Töröltem a francba.


21/L

2017. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nincs szűrő, legfeljebb apró jelek, kisebb vagy nagyobb árulkodó megnyilvánulások vannak a hétköznapokban. Például ha másoknak előszeretettel mellébeszél, gyanús, hogy velem sem fog másként viselkedni.
2017. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nekem a szemek nagyon fontosak. Hogyha nincs valakinek kedves, barátságos, melegszívű tekintete, akkor azzal már automatikusan nem is kezdek. Vagy a beszédstílusa, hogy ne az jöjjön le belőle -a hanglejtésből se, önfényezés meg pláne ne legyen- hogy egy kis beképzelt nagyszájú teremtés. Ja meg ne menjen a divat után, nekem az is kell. Ez még félig-meddig idetartozik.
2017. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Tesztelni nem akarom, mert nem tartom humánusnak szórakozni vele. Pláne úgy taktikázni, hogy pszichológiát tanulok és nem csak rám vet rossz fényt, ha esetleg kiderül, hogy van valami ilyen, így is paráznak tőlem sokan, akikkel ismerkedek, emiatt...:D


Viccet félretéve, amiatt nem félek, hogy valaki megbízhatatlan, mert mit kellene rábíznom a randizós időszakban? Nem sok károm lehet abból, ha elmegyünk párszor a város szívében kávézni, vagy sétálni, nem vagyok paranoiás, hogy azt higgyem, pont majd az én vesémre pályázik, vagy engem akar elrabolni, pláne ilyen helyen...:D


A jellemtelenséget nem tudom, mire érted. Én nagyon szeretek beszélgetni és alaposak szoktunk lenni mindenkivel. Sosem szerettem a small talkokat és sosem fogom ezzel elütni az időt, ha van csomó más kérdés és téma, amire kíváncsibb vagyok az illetővel kapcsolatban. Gyakran beszélgetünk arról, ki hogyan képzeli el a jövőjét, hova menne, hova költözne, mit tenne ha ez vagy az lenne... Ha nem is elsőre, de általában szoktak mesélni a családjukról, lehet, hogy csak nálam van így, de úgy gondolom, nagyon sok kiderül abból, hogy valaki hogyan beszél a szeretteiről például, milyenek a barátai, mit szeret csinálni, ha van ideje (és miért), meg úgy egyáltalán, ha tudod, hogy mit gondol a világ mindenkit érintő dolgairól (és miért), azért összeáll róla egy kép. Arról nem is beszélve, hogy ha nem is lehet mindenre kitérni (nem is lehet olyat, meg mi marad legközelebbre? :) ), akkor is látom, hogy viszonyul hozzám. Hogy mennyire erőltet dolgokat, mennyire van jelen, mennyire figyelmes, vagy mennyire határozott, ilyesmi. Ahogy a szélsőséges dolgokat, úgy a "gyanús tündérmeséket" is észre lehet venni könnyen.


A magam részéről meg nem vagyok az a nő, aki reménykedik következő randiban, ha az előző és egyben egyetlen a másik ágyában végződött. Ilyen nem volt még ugyan velem, de azért általában úgy megyek randira, hogy magamban lefektetek egy keretet, hogy mit lehet és mit semmiképp. Például bármennyire is vonzó, nem ugrok csak úgy át a másikhoz, mert minek? Eleve nem szeretem az ilyen privát dolgokat, annyi jó ismerkedős program van, nem kell egyből szobára menni, hogy "filmezzünk", meg nem kell egyből kocsival menni mindenhova, vagy tudom is én!


Egyébként bármilyen szemétnek is hangzik, azt lehet kihasználni, aki hagyja. És randizásnál alap dolog szerintem, hogy (nem tesztből) nem siettetjük a dolgokat, ha komolyan gondoljuk. Legalábbis ha szimpatikus a másik, akkor én nem fogok azon hisztizni, hogy haladjunk már meg jöjjünk már össze. Majd az alakul. Ha neki nem tetszik, hogy én ilyen lassú vagyok (nem húzom én sem az időt fölöslegesen), akkor sajnálom.

2017. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelejen az alapjan probalok szurni, hogy hogy banik a barataival, hogy beszel a szuleirol, milyen a munkahoz valo hozzaallasa, pl. korrupt-e, henceg-e masok atveresevel, tonkretetelevel. Aki a baratait es az idegeneket is atveri az engem is at fog.
2017. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

"Jó külső automatikusan hozza az összes többi jó tulajdonságot a nők szerint"



A férfiak szerint meg az összes félénk srác rendes, és minden jóképű srác egy bunkó, aki veri a csaját.

2017. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy, mint a 4-es.
2017. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!