Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova tűntek a normális,...

Hova tűntek a normális, tisztességes emberek?

Figyelt kérdés

Értelmes embernek tartom magam, értelmes társasági körökben mozgom, mégis, elvétve találkozom csak olyan fiúval, "férfivel", aki tényleg a nemének megfelelően viselkedik, udvarias, nem minden kötőszava káromkodás, nem úgy néz ki mint egy elhasznált ecset és nem arra hajt hogy minél több lányt megdöntsön majd a gerincét az ágyban (az első bokorban) hagyva lelépjen.

Vannak még ilyen fiúk egyáltalán?

Tudom lehet a tini párkapcsolatok rovatba kellett volna írni a kérdést, de ott annyi az ilyen ember, aki normálisnak vallja magát, hogy inkább hagyom az ilyesfajta kérdések "megfelelő rovatba sorolását".

15/L



2017. szept. 24. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Igen, léteznek.

És nem kellene ezt nemekre lebontani, mert általánosságban a lányoknál is ugyanez a helyzet.

2017. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

nincs:D:D:D:D:D:D:.d.d.dd.:D:D.d


A mi generációnk csupa retardált, legjobb példa vagy erre te.

Ilyen erősen általánosítasz a férfiakról 15 évesen. Szerintem is jogosan elvárható a korosztályunktól, hogy mindenki az esküvőre készüljön, épp úgy, mint te.


17/F

2017. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem esküvőre készülök, és ezért sem a tini párkapcsolatok rovatba írtam a kérdést, hogy ne kapjak 600 "én normális vagyok és barátnőt keresek" privátot
2017. szept. 24. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Csupa ellentmondás.

A kérdésed arról szól, hogy hogyan találhatnál normális srácokat, de ha kapsz egy üzenetet, esélyt sem adsz a fiúnak. :D

2017. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Az is lehet hogy olyanokra akad akik egy éjszakás kalandot akarnak szegénnyel.
2017. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy nem válaszolok a provátokra hanem azt hogy akik az üzeneteket írják azoknak a 99%-a egy paraszt

És igen, nagyon sokan akartak már velem egyéjszakás kalandot. És a következő kérdésre a válasz: még szűz vagyok, és nem akarom elveszteni egyelőre

2017. szept. 24. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Bevezetlek a friendzone-ok vilagaba
2017. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyházi körökben nézelődj, ott olyasmi az értékrend, mint a tied.
2017. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!