Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni azzal, hogy...

Mit lehet kezdeni azzal, hogy az asszony odarendel valahova és akár órákig várat?

Figyelt kérdés

Asszony nem hajlandó vezetni. Ha a városban van dolga, megbeszéljük, hogy hol és mikor találkozunk. Van olyan, hogy órákat várat. Ha nem várom meg, akkor akár hetekig képes enni az életemet, hogy az alatt ezt, vagy azt elintézhettem volna... Ha megvárom erősítem a rossz szokását. Ma bevittem a városba (ma "csak" fél órát késett), majd hazajöttem (a hét hátra levő része húzós lesz)

Ez ellen a játszma ellen mi a korrekt eljárás?


2018. febr. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
van jogsija, ha csak az a baj, hogy nem hajlandó vezetni...Nem vagy a szolgája, miféle papucs vagy? Ha meg ennyit nem tudtok megbeszélni, akkor nem értem, minek vagytok egyáltalán együtt?
2018. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha engem asszonynak hívnál , én is így bánnék veled, te szemét!
2018. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Paraszt vagy ahogy megszólítod a párod s papucs is, ahogy megírták.


Szimplán ostoba vagy, legyen szó BÁRKIRŐL ez nem normális, hogy nem veszi figyelembe embertársát.

Részedről a megszólítás, csajszitól pedig a "belesz-rok mennyit vár a másik".


Dobjátok egymást vagy oldjátok meg. Pl nyisd ki a szádat, de ne asszonyozgatva...


Én bárki fele tudok szócsatába/érvelésben őszinte szavakkal nem megalázóan felszólalni.


Ha a beszélgetés egyik fülén be a másikon ki s nem változtat ott kell hagyni az olyat. Ennyi.


Az élet egyszerűbb tud lenni csak az emberek nehezítik meg maguknak (részben).

2018. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Hálásan köszönöm az alapos és hasznos válaszokat. Mentek a hasznosságot jelző kezek

2018. febr. 1. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Tésasszonyt akartál írni gondolom:D


Vegyél neki egy köteg buszjegyet s tanuljon meg közlekedni.


Béreljen sofőrt, lehet azt is vagy marad a taxi.


Egy férfi nem csinál ilyet, mint te, de egy nő sem;)



ui: nők, ti asszonyok is vagytok s ha nem, akkor a férjetek sem férfi, hanem pasi-k:DDD

2018. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond neki, hogy 5 percet vagy hajlandó várnia megbeszélthez képest, utána akkor is ott hagyod, ha már látod az utca végében.
2018. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem várathatna az első után megmondanám neki, hogy akkor ezt itt befejeztük, pont.


Aztán ha tovább hisztizik, meggondolnám, együtt akarok-e lenni vele.

2018. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!