Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a wc-nk tényleg...

Szerintetek a wc-nk tényleg tiszta? Az asszony szerint tiszta, szerintem nem takarít rendesen és tré. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 11. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
hát az a vízkő-kaka hibrid folt ott középen elég ortó. jól ki kéne domestosozni az egészet
2017. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
egyébként te is kiganézhatnád a vécét. Segíts csak be a házimunkába, egy kedves gesztus lenne, biztosan örülne neki " az asszony "
2017. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Emberi tulajdonsagok? Egyebkent tiszta, ehetsz is belole.
2017. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Lyézusom, ez undorító! Nem tudlya a dolgát, az asszony, meg kéne nevelni!
2017. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
lolllll, biz nekem se lyön be, rá nem tenném a hátsófertályam
2017. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

A képtől függetlenül: Jogodban áll kitakarítani Neked is a wc-t a saját igényeid szerint! - Legalább megtudod, hogy a rendelkezésedre álló eszközökkel mit lehet kihozni belőle, - lehet, hogy már "kágyillót" kellene cserélni...

- Erről most a buta "reklámok" jutottak az eszembe: "Nem tud inni a WC-csészéből?!"

- Nem! Nem arra való! :D

2017. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a képen látható WC egyáltalán nem mondható tisztának, sőt kifejezetten koszos. Ezért kell a WC-csészét minden "nagydolog" után Domestos-szal vagy más, hatékony tisztítószerrel kifertőtleníteni, majd azt is lehúzni. Mi így járunk el minden "nagydolog" után a párommal és a WC-csészénk olyan tiszta, hogy akár enni is lehetne belőle.


Szóval szerintem sem takarít normálisan nálatok sem az "asszony" sem pedig te, párommal mi melegek vagyunk, mégis ragyogóan higiénikus és tiszta a WC-nk (is).


30/F és 26/F (meleg)

2017. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
7. Jó, akkor kezdhettek enni belőle
2017. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyebkent nagyon figyelmes toled hogy legalabb lehuztad mielott lefenykepezted.
2017. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Takarítsad te, bmeg, ne az asszonyra várjál.

Bezzeg telekulázni azt tudod, mi?!

2017. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!