Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy minden embernél...

Miért van hogy minden embernél már 1 találkozásánál vagy ha valaki mesél róla eltudnánk mondani hogy milyen ember?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni néha hogy gonosz vagyok. Természetesen látom hogy ki a jó ki a nem és eltudom mondani milyen ember annak ellenére hogy jobban megismernèm. A párom mindig mondja persze mert "te" tudod. De az a baj hogy be is bizonyosodik. A hazugságokat és a hamis vagy akár a nem stimmelő dolgokat is észreveszem tévedés nélkül.
2018. febr. 1. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam az elején... Eltudom mondani....
2018. febr. 1. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
mert láttál már karón varjút vagy kutyán gatyát 👀
2018. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet elmondani hogy milyen ember.

Tegyük fel, cigányról azt mondom hogy tipikus cigány, lopós, hazug, stb.


Utána mond valamit, például hogy hazamegy milyet alszik.

Én erre belemagyarázom azt, hogy mondtam én hogy cigány, mennyire lusta nem dolgozik.


Tehát akármi van, én mindenbe beletudom magyarázni azt amit kitaláltam. Nem vagy mentalista hogy tökéletes ember ismerő legyél, és akkor is ha az lennél sem menne, mert az emberi elme egy komplex dolog, nem lehet csak úgy kiismerni.


Nálad az zajlik le amit leírtam. Mind csak a te képzeletedben volt, valójában nem ismerted ki egyik embert sem.

2018. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 attól, h ehhez te nem értesz más még érthet


bátyám is ilyen..még a szakmádat is megmondja 100 méterről..

2018. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!