Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel a naptármódszert...

Barátnőmmel a naptármódszert használtuk 5 napig szokott vérezni, és ezután 2 nappal meg másnap szexeltünk, elmentem benne mindkétszer.18 éves csaj, és még nem pontos neki,27-29 naponta jön meg, lehet hogy teherbe ejtettem véletlenül? Kicsit beijedtem

Figyelt kérdés
haverom mesélte hogy egyik ismerősüknek igy sikerült be a gyerek hogy a csaja menstruált akkor,félek hogy ez megtörténhet most is velünk..
2016. okt. 11. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de ha gozod nincs a bioszrol, akkor inkabb huzzal gumit. a legnagyobb esely a terhessegre a mensturacio 1. napjatol szamiott 14 napon belul van, ha 28 napos a ciklus. ahogy elnezem, a csajodnak +-1 nappal majdnem pontosan 28 napos ciklusai vannak, ugyh nem artana egy 72 oras tablettat bevenni, ha bennevagytok meg a 72 oraban...
2016. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél benne? El. Akkor lehet terhes, tökmindegy mikor csináltátok
2016. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
az Imre nagyon szép név egy pici babának, de csak ha fiú
2016. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kis barátom, nem ezt hívják véletlen teherbeejtésnek!

Ez direkt gyerekgyártás! Védekezés nélkül verted tele!

Aki tök hülye,minek csinál bármit is??

2016. okt. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

28 napos ciklus 7 napján estem teherbe, pont amikor ti is csinaltatok.

Jó a naptár módszered, csak pont azt nézted meg, mikor lehet teherbe esni.

Egyébként szabálytalan ciklusnal bármelyik nap esélyes a babara.

2016. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na még nem pontos, akkor jobb ezt a módszert egyáltalán nem használni, egyébként leírom neked, én hogy jártam, hátha tanulsz az esetből.


A második gyerek úgy jött össze, hogy a vérzés utolsó napján szexeltünk megszakítással (tehát még csak nem is bennem ment el), és rá bő két hétre egyértelmű két csíkosat teszteltem. Ami annyit jelent, hogy egy héttel a középidő előtt fogant.

A harmadik gyerek egész biztos, hogy egy héttel a havim előtt fogant, és a teszt is később mutatta ki, ráadásul abban a hónapban máskor nem is volt szex, tehát megint csak egészen biztos. Vagyis egy héttel a középidő után.


Ugye a naptár módszer lényege, hogy azokon a napokon védekezhettek, ha teherbe eshet. Ez pl. nálam nem jelent mást, mint a menzesz előtti napon, meg a vérzés első három napján lehet gumi nélkül, egyébként meg simán teherbe tudok esni a ciklus bármelyik napján.

Úgyhogy én részemről csókoltatom azokat, akik hisznek a naptár módszerben meg a megszakításos védekezésben, de én inkább a gumit tudom ajánlani.

Négy gyerekem van, és mind elsőre összejött, tehát a férfi alsógatyát is csak gumikesztyűben teregethetem, de gumi mellett még sosem kellett aggódnom.


Ha a barátnődnek esetleg megjön, akkor javaslom a védekezésnek ezt a módját a továbbiakban.

Ha nem jön meg neki, akkor gondolom zsebből kicsengetsz 30 ezret abortuszra. Mert más megoldás nem marad.


Fiúként pedig abszolút marha vagy, ha nem gumit használsz. Így nem verhetnek át, nem csúszhat be gyerek, a betegségek többségétől is véd, csupa előny.

Ha nem húzod fel, akkor kiadod a kezedből az irányítást, és onnantól csak a csajon múlik, hogy ha becsúszik a gyerek, lesz-e belőled apa, és fizetsz-e gyerektartást, vagy sem.

2016. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
8 eves a lanyom aki menszesz alatt fogant.....tudok szep neveket ajanlani a babanak. Gratulalok az eszjarasotokhoz...
2016. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
"a csaj"? Hu, de nagy arc vagy...
2016. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm a menstruációja utolsó napján esett teherbe. 4 éves a kisfia ☺ Míg pocakban volt úgy hívta,hogy "véletlenke" 😂 Szóval kezdj el imádkozni...
2016. okt. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Acs .Barbara válasza:

Na ne haragudj de miert nem a lany kerdez?

Es mert nem csinal tesztet?

Vagy megy orvoshoz vagy valami? Meg ha mar lefekszel vele akkor mar legalabb ird hogy 18 eves lany nem csaj! Biztos ami biztos teszt!

2016. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!