Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk barátok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk barátok a volt barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem egész pontosan egy éve szakítottam vele 1 hónap járás után. Nem vesztünk össze, csak nekem túl korán jött ő, még nem tudtam túllépni az előző barátnőmön, emiatt váltak el útjaink.

Elhívott találkozni tegnap és nagyon jól elbeszélgettünk három órán keresztül. Azt mondta, szívesen folytatná máskor is.


Nekem sincs ellenemre, végül is bajom nem lehet belőle, de én többet nem akarok tőle, és szerintem ő sem. Szerintetek lehetünk barátok attól függetlenül, hogy anno jártunk?



2017. máj. 3. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem akar többet, akkor ja
2017. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha mindketten jól érzitek magatokat együtt, és nem az lóg a levegőben, hogy lehet-e még valami több köztetek. Meg így, hogy nem összeveszéssel zárult a kettőtök dolga, így talán tüske sem maradt egyikőtökben sem. Nekem is barátom lett a volt barátom, és nagyon furcsa azt látni, hogy így jobban működünk együtt, mint régen egy párként :)
2017. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Felőlem..
2017. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm miután lelépett mással még azt szerette volna h legyek mellette mint barát meg legyek az élete része, na az nem működött volna.

De a tietek így hogy egyikőtök sem akar többet így lehet, csak idővel ha jól érzitek magatokat együtt akkor se változón ez. Ha egyikőtök már többet akar a másik meg nem akkor nem fog menni.

2017. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt tisztázd le ő mire gondol, de utána simán lehettek.

30/f

2017. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, de te tudod. Még ha nem is lesz köztetek semmi, szerintem fura olyannal haverkodni, akivel nem működött a párkapcsolat sem.
2017. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM. Nincs ilyen férfi és nő között, hogy "csak barátság". Még pár találkozó, és be fogja jelenteni a lány, hogy össze akar veled jönni. Vagy azt várja, hogy Te kérd meg, hogy jöjjetek össze. Ha nem teszed, el fog tűnni.
2017. máj. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök se akar semmit se másiktól és nem tányért dobálva váltatok el,akkor simán.
2017. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehettek, mert megtiltom.
2017. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!