Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mas is oregnek erzi magat...

Mas is oregnek erzi magat 30-askent?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elment felettem az élet.
2018. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a java még hátra van. 😊
2018. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
30- asként még nem éreztem annak magam, most 40- esként, már egy kicsit igen.
2018. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahogy telnek az évek, annál jobban érzem magam a bőrömben és annál jobban élvezem az életet. Még csak 32 vagyok, de ha fizetnének se szeretnék újra 22 lenni :)
2018. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem éreztem se tapasztaltam és fiatalabbnak néztem ki , se drog se pia se cigi . De az akkori divat marhaságok mániák nem kötöttek le . Most korosabb vagyok , sok mindent átéltem és már merengek , több generáció is létrejött , nehezebb komorabb minden . Bajok betegségek is elértek pár éve . Illúzióim nincsenek sem nosztalgiázok hogy az milyen tuti buli volt akkor . Fenét , lényeg nem változott csak mi használódunk el .
2018. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érzem magama annak,ebben az életkorban még mindig történhetnek szép dolgok,sőt még később is :-)Érdekes mód 20-as éveimben éreztem azt,hogy lemaradtam sok mindenről,most nem érzem.Inkább azt érzem előttem még az élet.
2018. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Tizennyolcként is. Nem tetszik az élet, elegem van már belőle.
2018. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
lassan 25 leszek, ha tehetném még mindig pénteken és szombaton valamilyen romkocsma legmélyén lennék. de már nem menő a cigi, a pia nem boldogít a csajok az utcán is megnéznek, nem kell érte kocsmázni és legalább jókat alszok. 14-24 éves koromig amúgy is végig csak ittam
2018. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam öregnek 33 évesen, most vagyok az eddigi legjobb formámban. Különben sem szoktak ennyi idősnek nézni. Nemrég egy új kollégámmal beszélgettünk, hogy ki mennyi idős, mikor mondtam, hogy én mennyi vagyok, csodálkozott, hogy tényleg? Mert nem látszom ennyinek. :-)
2018. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen érzem magam öregnek. Amúgy aki nem használja ki az életet, az szenved az idő múlásától, és utálja a szülinapjait.
2018. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!