Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megis miert? Undoritoan...

Megis miert? Undoritoan oregnek latom magam huszonevesen?

Figyelt kérdés
Egyik naprol a masikra borzalmasan rancosnak ocsmanynak es visszataszitonak erzem magam. Tudom, hogy fiatal vagyok de a tukorben mast latok. Erdemes ilyenkor pasztikai sebeheszhez menni, vagy mentalis problemaim adodtak?
2016. jan. 31. 14:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Sebeszhez*

(A kerdesre valaszoljatok)

2016. jan. 31. 14:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, fejedben a gond. Az öregedés természetes.
2016. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy valójában igaz-e, mert nem mutattál képet. Ha csak te képzeled, akkor mentális, ha valóban így van, akkor sem hinném, hogy annyira vészes, lehet több folyadék fogyasztás egészségesebb étkezés és hidratálok, szemránc krémek, arc pakolások segítenének. Ha nagyon súlyok akkor pedig a plasztika maradt, bár kétlem, hogy annyira drasztikus lenne a helyzet.
2016. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem drasztikus masok szerint, de azert lathato. Homlokom es a szemem korul rancos csunyan. Sok vizet iszom, egeszsegesen is elek. Szuleim nem ilyen koravenek.
2016. jan. 31. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
ha a sok víz nem vált be, akkor igyál keveset
2016. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

gyik naprol a masikra borzalmasan rancosnak ocsmanynak es visszataszitonak erzem magam.


CSak mert így érzed magad, nem biztos, hogy úgy is festesz. A génjeidet viszont örökölhetted az ükanyádtól is. Az, hogy a szüleid hogy néznek ki, nem mérvadó.

2016. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert dila vagy. :)
2016. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megelőzted a korodat...
2016. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is reggel, ha a tükör elé állok, mindig mondom: nem ismerlek, de azért megmoslak!
2016. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, az ertelmetleneket jelentettem, hogy toroljek.

tobbieknek koszi :)

utolso: teged nem zavar, hogy "nem ismered akit megmosol?" :)

marmint te nem szeretnel fiatal maradni akar mutetek aran is?

2016. jan. 31. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!