Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket az idősek vagy a...

Titeket az idősek vagy a gyerekek idegesítenek jobban? Melyikükkel boldogultok nehezebben?

Figyelt kérdés
Nekem nehezebb az idősekkel,akik sok mindent elfelejtenek,összekevernek dolgokat.Bizonygatjak az igazukat boltban,gyógyszertárban,hogy nem jol adtak vissza nekik ezzel rossz helyzetbe hozzák az alkalmazottakat és nem egyszer.A gyerek közül azt nem szeretem mikor 2- 3 évesek másoknál összefogdossák a süteményt,kiöntik az üdítőt,mert az anyuka nem neveli,figyel rá.De amúgy inkább a gyerekeket választom óvodás kortól felfelé könnyebb elviselni az ő csíntalanságukat,elevenségüket.

2018. febr. 2. 19:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Természeten mind a kettő idegesít.


Az idős azért mert lassú, mindegyik az hiszi valami nagy úr vagy nem is tudom.


A gyerek meg azért mert nem ért meg dolgokat, hogy az élet egyszerű mint a szög, ez azért nem így van.


Mondom én ezt aki a 30-as éveiben jár.

2018. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem a gyerekek, de ők nagyon. Meg az anyjuk is. Messzire elkerülöm őket.

35N

2018. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen az idősek, de belőlük is csak a megsavanyodott, szocializmusból maradt, magukat felsőbbrendűnek (mert élt 60-x évet) réteg. Azt hiszik mindent jobban tudnak, és mindent megengedhetnek maguknak.
2018. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
*felsőbbrendűnek gondoló
2018. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek. Több idegesítő gyerekkel találkoztam. Idősek néha furák, de ők nem kezdenek el pakolni idegen lakásokat, nem pakolják le a polcokat a boltoknak, nem fogdossák koszos kézzel a ruhákat. Stb.

Persze nyilván a szülő tehet róla. De láttam már, hogy milyen felnőtt lesz abból, akire a szülei mindent ráhagynak.

2018. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy az idősek. Mind azt hiszi, hogy ő találta fel Amerikát. A gyerekek csak simán rosszak, de ha összehúzom a szemöldököm azt megértik. Az idősek semmilyen verbális, vagy non-verbális jelzésből nem értenek.
2018. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egyik sem, viszont van olyan idős és van olyan gyerek is, aki "fel tud húzni".
2018. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A neveletlen, hisztis gyerekek, meg a neveletlen, besavanyodott, megkeseredett idősek idegesítenek a legjobban.

Mindkettővel sokszor találkozok sajnos. De amíg a gyerek csak a hangzavarával meg a viselkedésével idegesítő, közvetlenül nem okoz sokszor az embernek "kárt", míg a zsémbes, bunkó idősek sajnos igen. Belém is már nem egyszer kötöttek teljesen igazságtalanul, de én ne merjek semmit se szólni, mert ő micsoda teljesítményt hajtott azzal végre, hogy ő megöregedett és ezt külön tisztelni kell.

Sajnos sokszor az idősek semmivel sem jobbak, mint a neveletlen kisgyerekek.

2018. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A gyerekek! Az idősekkel legalább szót lehet érteni, de a gyerekek teljesen más világ, ráadásul az emberek nagy része azonnal le is ír, ha nem tudsz velük bánni.
2018. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Jól mondod van egyikben,másikban is idegesítő.Gyerekek között vagyok gyakornok tanárként szívesen dolgoznék,de idősek otthonába meg olyan helyen ahova sok idős jár semmi pénzért nem dolgoznék.
2018. febr. 2. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!