Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 33 évesen még mindig idegesíte...

33 évesen még mindig idegesítenek a gyerekek, fog ez változni?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, a gyerekek akár étteremben, akár bevásárlásnál, nyaralásnál, mindig idegesítenek. Sajáton nem is gondolkozok, biztosan nem adnék fel mindent egy gyerekért. Ha idáig ez nem változott, gondolom nem is fog, ugye? Van még így valaki vagy velem van a gond?
2018. jan. 27. 13:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ma pl. napszemüvegeket nézegettem egyoptikában, erre odajön egy kb 5 éves kislány és elkezdi forgatni az állványt,ez megy már 5 perce, apuka anyuka persze rá nem szól, ha viszont én szólok rá, bunkó vagyok. Repülőn hisztiznek, bőgnek, nyaralások üvöltöznek, ordibálnak, törnek-zúznak.
2018. jan. 27. 13:09
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Neked van párod? Nem lehet hogy azért nem bírod a gyerekeket mert kisebb korodban sem kedvelted? És ez megmaradt felnőtt korodra is. Most meg már összekapcsolódott a magánnyal és ha meglátsz egy gyereket, irigykedve gondolsz arra milyen jó azoknak akiknek van saját családjuk. Semmi bántás csak egy ötlet.
2018. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van párom, persze, 6 éve élünk együtt, rengeteget utazunk, dolgozunk, ő sem az az apuci típus szerencsére.
2018. jan. 27. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen, meg fog változni. Még jobban rühellni fogod őket. :) Saját tapasztalat.
2018. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2es szerintem nem irigykedik. En se szeretem oket. Bar egy ilyen nőt találnék!
2018. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
69%

Én se birtam sokáig a gyerekeket majd megszületett az unokahúgom vele úgy elvoltam de a többi gyerek még mindig idegesítő volt!

Ezek után pár évre megszületett a lányom aki most 3 éves na Ő mindent megváltoztatott!

Szerintem ha lesz egyszer egy saját gyereked te is máshogy fogsz tekinteni rájuk!

28F

2018. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%
hat nem csoda h igy reagalsz rajuk.. sok szulo nem neveli a gyerekeit, el engedk, ra hagynak mindent, azt hiszik ha veszek nekik vmit azzal el van intezve... neveles kell nekik nagy felelosseg a gyerek, nem csak dolgozni, dolgozni es majd lessz vhogy..felelosseget kell belejuk nevelni..az utolso hozzaszoloval egyet ertek... nem mindig leszel o irantuk. mondom, neveles kerdese.. es meg valtozik a velemenyed ha sajatod lessz de ha meg ugy erzed nem vagy kesz h szulo legy.. felesleges eroltetn.. ha 33 eves vagy akk kb van meg 3,4 eved.. dosebben nehezebb szulni ugy tudom..
2018. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
56%
Én is utáltam a gyerekeket kb 38 éves koromig aztán ez elmúlt...40 évesen szültem és nagy boldogság egy gyermek azt elhiheted...változunk folyamatosan.
2018. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, mindig is így voltam a gyerekekkel, ahogy te. Manapság pedig, amilyen szellemben nevelik (pontosabban nem nevelik) a szülők a gyerekeiket, ez csak felerősödött bennem. Inkább a halál, mint hogy gyereket vállaljak.

Hála az égnek a férjem (akivel 10 éve vagyunk együtt) ugyanígy vélekedik erről a témáról.

2018. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
5%
Szomorú, hogy önmagadon kívül másra nemigen tudsz gondolni! Bárcsak a szüleid is így éreztek volna...
2018. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!