Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik vonzobb? Mit...

Nektek melyik vonzobb? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Egy mai divatu/szines ruhakban jaro szep lany, vagy egy sotet ruhakban folleg feketeben jaro, metalt szereto szep lany.

2018. febr. 3. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a második lány. És nem azért, mert metált hallgat. Ez az én esetemben nagyon szimpatikus lenne számomra, de nem maga az a tény lenne örvendetes számomra, hogy "metálos". Legyen az a stílus bármi, csak képviseljen valamit / legyen egyénisége / merjen különbözni.


Egy futószalagon gyártott sablonban nem tudom mi tud vonzó lenni. Az ilyen gyönyörű külsővel megáldott, de belül szegényes teremtésnek a kirakatba kellene lennie a többi műanyag próbababa között, ahol hasonló tulajdonságokkal rendelkező társakra lelhet.

2018. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
19:37 Vegre valaki akinek nem a tomeg kell. Birlak. ^^ En is metalos vagyok.
2018. febr. 3. 19:39
 3/17 TR75 ***** válasza:
100%

Önmagában egy értelmetlen kérdés (és persze manipulatív is).

Ha illik az egyéniségéhez, akkor lehet vonzó mindkettő.

2018. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
19:51 miert lenne manipulativ?
2018. febr. 3. 19:53
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig a valaszod ertelmetlen. Hogy lehetne az altalam elsonek leirt lanynak egyenisege?:3
2018. febr. 3. 19:54
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Milyen zenekarokat kedvelsz? :)
2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
20:53 Bring Me The Horizon, Hollywood Undead, Artic Monkeys, Green Day, My Chemical Romance stb.. :)
2018. febr. 3. 20:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki sötét ruhába jár, még nem lesz különleges egyéniség. Sokminden kell még oda, hogy vonzó legyen.


Lehet, hogy nem manipulatîv, de elfogult. Ennyi alapján nem lehet eldönteni azt, hogy vonzó-e valaki. Unalmasan sok metált kedvelő csaj ismerősöm van, tehát nekem ez nem szenzáció, ami miatt vonzóbbnak kellene tartanom bárkit is. Azt sem tudhatom, hogy itt névtelenül és arctalanul te kit gondolsz szépnek. Mindenki mást tart szépnek.

A stílus meg nem minden, tehát nem az teszi számomra a szépséget, hogy metál-e vagy divatos, hogy öltözködsz vagy milyen zenét hallgatsz. Mindkét kategóriában láttam kifejezetten szépet és átlagosat. Tehát ennyi alapján itt még egyik sem vonzó.

2018. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi a valaszt!
2018. febr. 3. 21:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Manapság menő ilyen metálos csajnak lenni, mert elvileg akkor irtó nagy egyéniség vagy. Csak sajna annyi metálos csaj van, hogy már az is sablon. Mindkettő, általad leírt "fajta" ugyanúgy sablonos, semelyik sem különleges.
2018. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!