Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hagyjam abba a szorongast?

Hogy hagyjam abba a szorongast?

Figyelt kérdés
Amikor megyek az utcan es az emberek ramneznek folyton arra gondolok, hogy elitelnek es arra gondolnakennyire rossz latvany vagyok. Elegge onbizalomhianyos vagyok, emiatt folyton szorongok, hogy mit gondolnak rolam akik meglatnak. Ez mar nagyon zavaro. Nem szeretek emberek koze menni. Mivel full feketeben jarok(mivel metalos vagyok) szoktak bamulni. Hogy tudnam legyozni a szorongast es megfelelesi kenyszert?

2018. febr. 3. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
járóbeteg pszichiáter megállapítja h ez már kóros szintű szorongás -e
2018. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ezert nincs stílusom, mert el akarok tűnni, vegyülni, ne vegyenek eszre. Pedig lenne. Ajánlom a frontint. Meg ha nem is hosszú időre. Szerezz be egy százas kiszerelest mondjuk 0,5-ösből. Legalább megtudod milyen erzes szorongás nelkül elni. Es ez motiválni fog.
2018. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2018. febr. 3. 20:43
 4/23 anonim ***** válasza:

Én is kívülálló vagyok, pár hónapja még én is a 0.5-ös Frontint ajánlottam volna, de eléggé rá lehet kapni, szóval inkább abbahagytam, bár én alkohollal csináltam. Inkább füvezz, ha nem látsz más megoldást, bár kétség kívül drágább.

Egy ideje megtanultam lexarni az embereket, józanul is, felőlem gondoljanak amit akarnak, ha egyáltalán gondolnak valamit, nem én vagyok a világ közepe, hogy mindenki velem legyen elfoglalva.


18F

2018. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mennyiségű magnézium+B vitamin (vagy sör), és napszemüveg (a szemkontaktus elkerülése miatt). Nekem ez valamennyire működik.
2018. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért 14 évesen fuhoz nemnyulnek, de lehet a nyugtatot megprobalom. Koszonom a valaszod.
2018. febr. 3. 20:53
 7/23 anonim ***** válasza:
pont azért kell pszichiáter kontrollnak a frontin mellé h tartsa az adagolást
2018. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
20:52 koszonom a valaszod:)
2018. febr. 3. 20:54
 9/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nemtudnek megnyilni a pszichiaternek..
2018. febr. 3. 20:55
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Csak őszintén elmondod h szorongsz, úgy is látni fogja rajtad, ez a szakmája. Aztán megfelelően beállított gyógyszerrel már minőségi különbség lesz, meg tudsz nyílni a pszichónak és nyugodtan mész az utcán, nem érzed folyton a negatív megerősítést és ez alapból is nyugodtabbá tesz.
2018. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!