Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek segítesz valamibe...

Ha valakinek segítesz valamiben miért van az, hogy utána még ő szól be?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire hálátlan kutya módjára viselkednek egyes emberek?Pl.valakinek odaadtam egy szemináriumi dolgozatot a hétvégi főiskolán,hogy lássa a mintát,hogyan kell azt megírni.A napokban meg egy tantárgyból alap dolgokat nem tudott-amit egy főiskolásnak tudnia kellene,tőlem kérte magyarázzam el neki.És még mikor találkoztunk volt pofája valamit bevágni nekem egy nehéz helyzetemre ami így is bánt.Akkor nem reagáltam le gondoltam utólag írok neki,de inkább hagyom az egészet.Ha mehgint valamivel beleköt megmondom neki,hogy beteges haza szerett miatt engem még nem jelentettek fel,meg az első házasságából a fia is elvan tiltva tőle.Ezekre mind emlékeztetni fogom.

2018. febr. 4. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, nincs is jobb reakció a gonoszságra, mint még több gonoszság.
2018. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet.De a gyökereket a gyökerüknél kell elvágni.Tartok tőle az ilyen nem ért a szép szóból.Egyéb javaslat hoyg lehet őket leszerelni?Mert annyiban se lehet hagyni mindig.
2018. febr. 4. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne segits neki tobbet, mert ez az egyed, veled, egy segg.
2018. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!