Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Facebook tényleg elrontja...

A Facebook tényleg elrontja az embereket?

Figyelt kérdés
Igazából egy olyasmi megfogalmazást hallottam, hogy egyfajta véleménybuborékot hoz létre, amiben benne maradhatsz, és közben droidot formál belőled

2018. febr. 4. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook-nak maga az egyik alapítója is élesen kritizálja azt, hogy milyen pusztító hatása van. Számtalan káros hatása van, mint például az emberek elidegenítése egymástól, helytelen értékrend formálása, tömeges manipuláció, pszichológiai függőség kialakítása, stb. A kérdésedben írt aktivitása is romboló, mivel a Facebook gátlástalanul vájkál az emberek magánéletében és bányássza az adataikat, így olyan algoritmusokat voltak képesek létrehozni, amelyek próbálnak olyan tartalmakat megjeleníteni a felhasználónak, amely számára pozitív érzelmeket vált ki és látni akarja, tehát polarizálja egyetlen irányba a közölt információt, így megfosztja sok dolognak a megismerésétől.
2018. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Addig jó amig ott vannak addig se a darkneten rendelnek mondjuk gepfegyvereket. Face bookozannak csak.
2018. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja mert a dark netet annyian ismerik és tudják használni, hogy gépfegyvereket meg kokót rendeljenek :D Én 2 évig gyakoroltam, mire sikeresen kiszállították az első kínai gyerekrabszolgámat.
2018. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyre több ismerősöm profilját tiltják le, mert bizonyos kommentjeik bizonyos oldalakon nem tetszenek "valakiknek". Szóval kezd átmenni netkommunizmusba az egész. Szóval igen, jó nagy társadalompusztító az Arckönyv. Dehát Cukorhegyi Márkot ez nem érdekli, csak dőljön a lé. -.-
2018. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2:


Te figyu, írd már le kérlek, hogyan kell a darkWEB-re felcsatlakozni, mert ezekszerint TE marhára tudod. :D

2018. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Állítólag megszünik a "like" gomb, és interaktivabbá teszik, ez azt jelenti, hogy hozzászólással nyilvánítható ki tetszésed.


"Jó vagy csinosom"

"Köxke, te sem panaszkodhatsz"


Így?

2018. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a South Park vonatkozó részét.
2018. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ericca22 Lehet am a
2018. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ericca22 A facebookon is lehet rendelni gepf3gyvert meg pisztolyt vadaszpuskat legpuskat kezigrananotot es meg sok mindent amivel robbantani tudsz.
2018. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki komolyan gondolja a robbantást a Darkweben kaptam egy receptet.


Hozzávalók:

Kinder tojás

Szalicil.


Élesítés:

Titkosított.

2018. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!