Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért maradt bennem a pénztele...

Miért maradt bennem a pénztelenség rossz érzése mikor van fél millióm?

Figyelt kérdés

1,5 év munka alatt kb: 500.000Ft-ott félre tudtam tenni, de úgy érzem magam mint amikor csóró végzős sulis lennék.

Anno egy normális ruhára, kajára nem volt pénzem.


(Nem azért mert cigiztem, drogoztam, buliztam ilyenek) Tőlem ezek távol álltak szüleim elvesztették a munkahelyüket, nagyim meghalt nem tudtak úgy támogatni.


De mégis leballagtam saját félretett pénzemből vettem szinte mindent, de azért megmaradt bennem, hogy nem volt pénzem venni egy saját öltönyt tesóméba ballagtam/érettségizem amit meg kellet varni néhol bolyhos volt.



2018. febr. 5. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mert már el is költötted.
2018. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez nálam is. Hiába van ott az az x összeg, egy lakást nem tudok kihozni belőle. Jogsit kocsi, kijönne, de akkor elmenne egy csomó pénzem, arra hogy még több plusz költséget rójak magamra. Drágább kütyükre vagy ruhákra vagy akármire meg nem akarom elherdálni, mert akkor megint ott vagyok hogy elment hiábavalóságokra.
2018. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igy meg csak gyüjtögetsza a semmire... mennyivel jobb?
2018. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Tiszta pszichológia...


Próbáld ki:

Fogsz 50db ezrest és beteszed a zsebedbe. Sokkal jobb érzés megfogni a köteget, mint 5db tízezrest.


Javaslom tarts otthon több készpénzt kisebb címletekben.

2018. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beléd rögzült a folyamatos lemondás.

Azt az állapotot is meg kell szokni, ha van pénzed arra, amire vágysz.

2018. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert félmilla semmire nem elég?


Nekem is volt, örültem neki, aztán a betegségem miatti kezelés úgy azonnal elvitte mindet.

2018. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem költöttem el, pusztán megvan. De lemondás az megvan bennem. Ha elköltöm akkor mi értelme van, kel jogsi egy autó, hogy feljebb lépjek.
2018. febr. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!