Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sthol Andrásról megoszlanak...

Sthol Andrásról megoszlanak még mindig a vélemények. (? )

Figyelt kérdés

Elkövetett egy rettenetes bűnt, ittasan vezetett, meghalt egy idős bácsi. Leülte érte a büntetését. Egyszer találkoztam vele életemben. Nekem is megingott benne a bizalmam. Viszont most már a harmadik különböző műsorban láttam, mennyire emberséges (Krizshow, Piramis, Napló Sváby Andrással, ha jól írom a műsor címeit). Kimondottan jó színész. Ti mit gondoltok róla? Nem véletlenül tettem az emberi tulajdonságok alkategóriába.

Egyszerűen nagyszerű ember. A média nem tud eltántorítani tőle. Emberségből jeles, amit ő képvisel.



2018. febr. 5. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
meg
2018. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor megingott benne a bizalmad, vagy nagyszerű ember?


Ha a média, kvízműsorokban mutatott kép alapján szimpatikus neked, akkor mitől tántorít el téged?



(A bácsi nem halt meg a baleset alatt, ha jól emlékszem. Később kertészkedett, amit a védelem fel is próbált használni.)


Nem mentegetem Stohlt.



Értelmetlen amiket leírtál.

2018. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A csillagszületikben legurult a lépcsőröl.

Szoval még sportos is... :D

2018. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Elkövetett egy rettenetes bűnt, ittasan vezetett, meghalt egy idős bácsi."

Nem halt meg senki, és nem csak ittas volt hanem kábszis is.

Amúgy nem az első balesete beállva, régebben is volt, csak akkor egyedül törte össze magát.

Aki drogozik és piál az nem teljesen normális.


"Egyszerűen nagyszerű ember." "Emberségből jeles, amit ő képvisel."

"Kimondottan jó színész"

Na ez itt a lényeg drága barátom.

2018. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó színész, de sokat ripacskodik a tv-ben, mert ő celeb akar lenni. Ez nem szimpatikus benne.

A büntetését tényleg leülte, nem is hiszem, hogy rosszindulatú vagy gonosz ember lenne, inkább csak meggondolatlan, felelőtlen és hülye.

2018. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Megoszlanak a véleményen igen, de csak a középkorúak és az öregek körében. Én is vezettem már haza autót részegen, pedig úgy indultam el hogy kóla lesz csak, de lement 1-2 sör is és egy cent whisky.

Akkor nem érdekelt hogy berúgtam, mert még tudtam cselekedni, igaz való hogy a 60-at egy 40-nek éreztem, így mindig az órán volt félig a szemem, meg este volt már és nem araszolni kellett.


Ő felépített egy karriert meg van mindene, mai napig köszöni jól van, Ő is bánja ami történt, illetve legkevésbé azt hogy mit gondolnak róla, hisz nem a rajongók adják a kenyeret a szájába hanem a csatorna.



A magyarok amúgy is bunkók, anno Császár Elődöt is elzavarták az országból, akkor miről beszélünk?

2018. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Még nem ítélkeztem a válaszok felett. De azért szerintem világosan leírtam, hogy amikor szanaszét tépték, nekem is megingott benne a bizalmam, mert a média akkoriban nagy úr volt. Már nem foglalkozom vele, mert olyan szintre alacsonyodott, hogy egy fabatkát sem ér egyetlen bulvársajtó sem. Akkor sem ért sokat, de akkor még hihetőbb volt. Most az online oldalakon az újságírók még írni sem tudnak helyesen, nemhogy fogalmazni. (25 évig napilapnál dolgoztam.)

Az, hogy nem halt meg a bácsi, hála isten, valamiért úgy emlékeztem.

2018. febr. 5. 21:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval Stholról vélemények. Mennyire változott meg a ti szemetekben? Mennyire láttátok mostanában különböző médiákban megnyilatkozni és kimutatni, mennyire emberséges. Nekem nagyot nőtt a szememben újra.
2018. febr. 5. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:

“em a rajongók adják a kenyeret a szájába hanem a csatorna.”

Loturot! Mit tudsz te a showbizniszrol? ;D


Nalunk nem oszlanak meg a velemenyek. Mindenki kedveli. Mindenki.

2018. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Direkt írod le rosszul a nevét? Csak trollkodsz?
2018. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!