Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sthol Andrásról megoszlanak...

Sthol Andrásról megoszlanak még mindig a vélemények. (? )

Figyelt kérdés

Elkövetett egy rettenetes bűnt, ittasan vezetett, meghalt egy idős bácsi. Leülte érte a büntetését. Egyszer találkoztam vele életemben. Nekem is megingott benne a bizalmam. Viszont most már a harmadik különböző műsorban láttam, mennyire emberséges (Krizshow, Piramis, Napló Sváby Andrással, ha jól írom a műsor címeit). Kimondottan jó színész. Ti mit gondoltok róla? Nem véletlenül tettem az emberi tulajdonságok alkategóriába.

Egyszerűen nagyszerű ember. A média nem tud eltántorítani tőle. Emberségből jeles, amit ő képvisel.



2018. febr. 5. 20:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A "csatornát" egyébként is hagyjuk Vajna bácsival. Császár Előd hidegen hagy. Luca lányáról jobban el lehet mondani, hogy celebeskedni akar. Nem áll jól neki, mint ahogy sokan másoknak sem. Nem ez a fő kérdésem.

Kijelentő módban írtam a kérdést, de mivel GYK, kellett a végére a kérdőjel.

Még mindig arra volnék kíváncsi, hogy egyedül vagyok azzal a véleménnyel, hogy talpra állt, az egyik legjobb színész és egyik legjobb műsorvezető újra? Az, hogy anno leesett a lépcsőn, az a világsztárokkal is megesik akár egy Oscar-díjátadáson is.

2018. febr. 5. 22:14
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, tényleg elírtam a nevét, mea culpa.
2018. febr. 5. 22:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Cászár Előtt naccerű ember, nem tántorog el a média. Naccerűen énekel. Az, hogy elütött kokósan egy rendőrt, előfordult már világsztárokkal is. Nem tántorog el, beismerte a bűnt, naccerű ember lediplomázott emberségből. Újságíró én ott írtam a fogalmazást.

Naccerű ember Csiszár Előtt. Nem tántorog el média, emberség, jeles dipjoma.

2018. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én elítélem, mert egy kábszeres, piás idióta, aki mindig csak "legközelebb" nem ül ittasan a volán mögé.


Okés, jó színész, jó a hangja, de egy trágya ember.

2018. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, azóta nem volt ilyen balhéja. Ha volt, szóljatok.
2018. febr. 7. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!