Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért igazoltat mert cigány...

Azért igazoltat mert cigány vagyok?

Figyelt kérdés

Akik jártasak azoktól szeretném kérdezni az alábbit.


Én azt értem hogy köteles a rendőrnek leigazoltatni a személyt, na de minden hónapban ugyanaz a rendőr? Az történt, hogy van egy útvonal, ugyanaz a járőr van ott. Minden héten arra járok mert arra van dolgom. És állandóan minden hónapban ugyanaz a rendőr leigazoltat, elegem van már ebből. Értem hogy joga van meg minden, de minden hónapban 1-2x?? Kezdek most már besokkalni, hol tehetem meg a panaszomat?? Mert már nagyon elegem van hogy állandóan engem állítanak meg és igazoltatnak le, hol ott van más járókelő. A rendőrségen kivűl hol tehetem meg a panaszomat? Pl: EBH? mi a véleményetek? Azt érzem hogy a cigány származás miatt történik ez velem. Mit tegye, mert már elegem van hogy az a rendőr minden hónapban leigazoltat aki már egyszer leigazoltatot. Tehát már ismer engem stb.. Már többször csinálja velem, ugyerzem hogy mint ha háziörízetes lennék akit ellenőrizgetnek stb. Köszi. 21F



2018. febr. 6. 02:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy az emberek ma már nagyon könnyen általánosítanak pedig azt mondják hogy nem az a cigány aki annak születik,hanem aki ugy is viselkedik...legközelebb ha igazoltat kérdezz rá tőle nyugodtan hogy miért mindig téged igazoltat? Ha azt mondja hogy mert ez a dolga vagy ilyesmi akkor mondd meg neki hogy attól mert cigány vagy attól még nem vagy bűnöző. Te normálisan élsz.. Tanulsz vagy dolgozol tisztességesen azt hello! Ha Továbbra is igazoltat akkor meg tényleg valahol jelentsd be jelvény számát kérd el és jeletsd be!
2018. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Remélem hogy mégegyszer nem igazoltat, mert akkor feljelentem zaklatásért.

2018. febr. 6. 15:42
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Csináld azt ,amit a fajtád szokotz , küld rà a családot..
2018. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó még csak azt kéne! De köszi! 😂😂
2018. febr. 6. 18:33
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szeretem a rendőröket, de ha az lennék én minden cigányt igazoltatnék. Téged is. Igen, éppen azárt mert cigány vagy. Kitudja.
2018. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az igazoltatás a rendőr dolga. A körülményeket nem ismerjük. Például ha a miniszterelnök háza környékén (Felcsút) lenne minden nap dolgod akkor biztosan igazoltatnának naponta 4szer is. Másik variáció ha szalonspiccesen dalolászol akkor is jogos az állandó igazoltatás.

A kérdésedet provokálónak tartom. Lehet, hogy arra gerjedsz ha provokáló komenteket olvasgatsz és irogatsz.

Szerinted ha csak rádnéznek az utcán, vagy a volt sulidban az rögtön azért van mert egy picit sötétebb a bőröd meg cigány származású vagy.


A családomban az arab magyar házasságból származó unokaöcsémet (23 éves orvostanhallgató) mikor közúti ellenőrzés volt nem zavarta az általad zaklatásnak vett dolog.

2018. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad hagyni a jó nevelés ami létezik nem pedig a származás. 25f c
2018. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért
2018. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Majd ki rugjak remeljuk..
2018. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!