Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes vagy észrevenni ha...

Képes vagy észrevenni ha panaszkodni kezdesz? Ha észreveszed befejezed?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az aranyszabály, hogy sosem panaszkodom. Amit magam nem tudok megoldani, azon más sem tud segíteni.
2018. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok panaszkodni, amire nem vagyok büszke, de ha van rá okom, akkor nem bírom befejezni, amire szintén nem vagyok büszke.
2018. febr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen és igen. Nem szokásom paanszkodni, de ha csak szar történik velem, akkor valamit csak mondani kell az ismerősöknek és a családnak :)

Általában rögtön befejezem, vagy ha a téma miatt nem lehet megszakítani, akkor elviccelem a végén.

Alapjáraton optimista ember vagyok, nem szeretek negatív hullámokat terjeszteni.

2018. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokáig nem vettem észre, mindig rám szóltak (főleg barátnőm), hogy hagyjam abba. Minden apróságon képes voltam görcsölni. Szerencsére már nem teszek ilyet, vagy ha igen, hamar le tudok állni. Az elmúlt rossz időszak megtanított rá.
2018. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én mindig észreveszem. Néha elkap egy hisztisebb időszak, amikor többet picsogok, és ezt mindig észre szoktam venni. A beszélgető társtól elnézést kérek, elmondom hogy most ilyen hisztis passzban vagyok, és ennyi. Nyilván igyekszem nem hisztizni nyilvánosan, nagy társaságban, vagy szórakozás közben, de egyszemélyes baráti beszélgetésnél kávé mellett nem szoktam visszafogni magam :D
2018. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisspapa válasza:
Az már jó, ha van magadról egy felismerés egy rosz szokásról. Innen kezdődik minden fejlődés.
2018. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!