Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vékony embereket miért...

A vékony embereket miért cikizik folyton?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok és vékony, nincs súlyfeleslegem. Ezúton is elnézést kérek...

Társaságban vagy a munkahelyemen ha előveszek egy olyan ételt amiről ordít, hogy nem hizlal, ne adj isten a fogyókúrázók szokták enni akkor egyből teszik a megjegyzéseket: hát ezért vagy te ilyen sovány, mert ilyeneket eszel....

Mondja ezt egy 110 kilós ember.

Vagy amikor odajön az erősen túlsúlyos nő és széles mosollyal elkezdi taglalni, hogy teatyaúristen milyen sovány vagy, hát te nem voltál ilyen sovány...

Erre most már olyanokat szoktam mondani, hogy : éheztetem magam, koplalok, a végét járom.. ilyesmiket.

Nem veszik észre magukat. De ha én odamennék valamelyikhez és azt mondanám: "te jó ég bszki, hogy lettél te ilyen dagadt?" - akkor nyilván minden lennék utána csak ember nem.

Miért érzik azt az emberek, hogy a vékony embereket minden körülmények között lehet (és kell) bsztatni a súlyuk miatt?

Ennyire irritáló ha valaki nem kövér?


2018. febr. 7. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert Magyarországon MINDENKIT cikiznek, aki vékony, azt azért, aki kövér, azt azért, aki soakt eszik vagy aki keveset, azt azért, ha hagyományos ételeket eszik, vagy ha mindenfélét kipróbál, azt azért, aki konzervativan öltözik, azt azért, aki divatosan, azt azért, ha sminkel valaki vagy nem, akkor azért, stb. - egyszerüen sok embernél kényszer, hogy aki nem olyan, mint ö a

maga, azt piszkálja!


A helyedben elkönyvelném magamnak, hogy az illetö nem vitaképes és nem foglalkoznék vele.

2018. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Így van, Magyarország egy szartelep, a gyakori is tele van megkeseredett trollokkal, ki kell menni külföldre, ennyi az egész.
2018. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

.....gyorsan vesszetek össze! :D


1: jogos!

2018. febr. 7. 08:06
 4/12 Alain Delon ***** válasza:
100%

Mert: "Magyar ember addig eszik, míg a koporsóba

teszik." (Hobo). Mondd nekik azt, hogy téged meg fog ölni a cukrod vagy a zsírod.

2018. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Tipikus uszitó kérdés,gratulalok!
2018. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
(A magányos férfiak legyenek kedvesek kíméljenek meg az "ismerkedni akarok de ha te nem akkor megsértődök és hisztizek" üzenetektől, köszönöm.)
2018. febr. 7. 08:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a kövéreket.
2018. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Biztosan nem bírnak a munkatársaid. Azért piszkálnak, és ezzel a legegyszerűbb. Úgy tűnik sikerült is nekik :)

Én is vékony vagyok, sőt van, aki szerint sovány. De soha nem piszkálnak. Inkább pozitívnak tekintik, megdicsérnek, hogy de jó, hogy te bármit ehetsz (ez nem igaz egyébként), de jó, hogy ugyanolyan vékony vagy, mint 10-15 éve.

Szóval engem szeretnek és kedvesek is velem.

Mondjuk, ahogy írtál a túlsúlyos kollégákról, te sem vagy sokkal jobb náluk.

2018. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én vékony vagyok, mégsem cikiztek és cikiznek soha. Vagy ha mondtak is olyat, hogy te milyen vékony vagy én inkább dicséretnek és nem cikizésnek vettem. Úgy tudod a legkönnyebben elkerülni ezt a dolgot, ha megköszönöd mindig amikor cikiznek. Pl

- Te jó ég, hogy te milyen sovány vagy!

- Köszönöm a bókot, nagyon rendes vagy.


Ezzel le van tudva a cikizés és többet nem hiszem hogy előfordul még egyszer

2018. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mansour ***** válasza:
56%

"Mondjuk, ahogy írtál a túlsúlyos kollégákról, te sem vagy sokkal jobb náluk."

Na igen, gyanús, hogy a te viselkedésedben sem stimmel valami...

A kövéreket annyit cikizik (egyébként többnyire joggal), hogy ők is kapnak az alkalmon, ha valakit visszacikizhetnek.

2018. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!