Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy keveset eszek? Tán irigyek?

Figyelt kérdés

Nekem elég 1 éttermi fogás adag 1 napra.

És sok mindenki kötözködik velem, hogy miért nem eszek többet, nem egészséges, nem normális, sokkal többet kellene ennem...


De nekem komolyan elég annyi. Vékony is vagyok, de nem anorexiás!


Miért zavarja ez sokakat? A család folyton piszkál emiatt, meg a rokonok is ha családi ebéd van, zavarja őket, hogy csak 1 keveset szedek, és eszek!

Tömnék belém a kaját!


Mi bajuk van? Nem éheztetem magam, de nem értik, hogy elég annyi kaja!

Irigykedésről lenne szó? Hónapok óta ezt csinálják!

18/L



2014. márc. 28. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem irigyek, hanem aggódnak. Nem elég ennyi kaja, és igen, éhezteted a szervezeted.


Én is vékony vagyok, de normálisan eszem.

2014. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
#1 te honnan veszel ilyeneket, hogy éhezteti a szervezetét? Tudod hány kiló? Hogy milyen magas? Meg egyáltalán, hogy mekkora az az éttermi fogás és azt hány részletben eszi meg? Elég merész kijelentést tettél.
2014. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ELőző: aki 1 adagot eszik egész nap, az garantáltan éhezteti magát.
2014. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ja, 1 adagot, ha 6 felé eloszt, akkor is egy adag marad. valszeg messze van a 1800-2200 kalóriától, mivel egy étkezésről van szó.
2014. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg, hogy milyen magas és hány kiló vagy!


Nem irigyek, én sem irigylek olyat, aki nem eszik rendesen. Ha nem kívánod, annak is lehet egészségügyi oka.

2014. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon irigyellek
2014. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Egyáltalán nem irigy, csak aggódnak, és csak azért kötekednek mert furcsálják, amúgy ez tényleg nem normális akárhogy is nézzük és nem is te vagy a hibás, ha nem vagy éhes nem eszel, csak a szervezet úgy működik, ha szüksége van az ételre akkor éhes vagy, de ha te nem vagy éhes, akkor valami baj van veled és ez nem egészséges, mert lehet, hogy a szervezetednek szüksége van a táplálékra csak te nem érzed ami baj mert igy károsodhat a szervezeted, azt ajánlom menj el orvoshoz és én nem tömni akarlak, de a szervezetednek ez nem elegendő.
2014. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De nagyon sok az éttermi kaja. 2nagy szelet rántott hús, meg 3 marék krumpli! Az elég sok!
2014. márc. 28. 17:56
 9/18 anonim válasza:
100%
Ja elég sok... reggelre...
2014. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 170/52 vagyok, és amit írsz, simán ebédre megeszem, és reggelizem, vacsizom, pótvacsizom, és közben is eszem.
2014. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!