Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez mi? Ennyire rossz...

Most ez mi? Ennyire rossz dolgot követtem el?

Figyelt kérdés
Havernőmmel kb 2 hónapja szervezünk egy külföldi munkát.Együtt mentünk volna. Nagyon sokáig vártunk hogy hívjanak, én meg megijedtem, hogy mi van ha nem jön össze. Kerestem mást, mondom amíg várakozunk, én dolgozok máshol. A baj az, hogy nagyon megszerettem. Erre ma hívtak külföldi munkával kapcsolatban, hogy felvettek oda, én meg már nem akarok menni . Elakartam szépen magyarázni havernőmnek,hogy mivan, hadd gondolkozzak mi legyen stb, de megse hallgatott, lehordott minden hazug, ótvar, mocskos senkiházinak. Mondtam neki, hogy mehet egyedül is. Erre mondta, hogy kussoljak stb.. Ennyire szemét dolgot tettem? Őszinte válaszokat kérek, már nagyon kíváncsi vagyok... 23L
2018. febr. 7. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Életképtelen szar a havernőd.
2018. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Cserben hagytad, vegulis jogos
2018. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mit beszéltetek meg, de ha momdjuk tudtad, hogy neki ez nagyon nagy vágya és nélküled nem szívesen menne akkor érzhető ha most kiakadt, hogy pont az imdulás előtt nyögöd be, hogy mégsem akarsz menni. Ha nem beszéltetek meg semmit előre akkor kicsit erős a felháborodása. De azért szerintem mindenképp jelezjetted volna neki korábban, hogy közben elhelyezkedtél és megtetszett az új munka, hogy ne érje derült égből villámcsapásként, hogy mehet egyedül. Persze erős a kirohánása de ha nagyon beleélte magát hírtelen tud így reagálni az ember. Ha megbeszéltétek, hogy együtt mentek. Hogy tényleg mentek és ez fix volt. Vagy legalábbis az ő fejében ez volt mert te nem momdtad korábban a lehetőségét, hogy nem. Akkor bizony nem voltál korrekt. Persze anrészedről is érthető, hogy miért mennél ha jó itt vagy jobb itt. De mikor felmerült ennek a lehetősége, azonnal szólnod kellett volna neki. Nem megvárni amíg bejön a külföldi meló és akkor cserben hagyni a másikat. Én úgy látom ebben hibáztál. Mert lehet ha tudja te nem biztos, hogy mész talán ő is másképp alakítja a dolgait.
2018. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom nem voltam ense teljesen korrekt de en mondtam neki, hogy keresek mást egyenlore. Csak a baj az, hogy nagyon megszerettem ezt a munkat.. es elakartam neki ma mondani normalisan, hogy mi a helyzet.. amugy 3 het múlva mentunk volna ki... Sajnos nem tudtam ense hogy ez lesz... :( Felek bnomtol am, nagyon bosszuallo, bar lehet tenyleg megis erdemlem...
2018. febr. 7. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Képzeld el fordítva: neked nincs másik munkád, szólnak külföldről, hogy indulhattok, a barátnőd meg közli, hogy mégsem szeretné ha te is mennél, maradj itthon, mert vele nem mehetsz. Mit éreznél, mit gondolnál róla?
2018. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván alapozott rád és úgy volt vele, hogy ketten minden könnyebb lesz. Talán bele is élte magát. Te visszaléptél, pedig egy karnyújtásnyira volt az esély. Nyilvánvaló és egyértelmű, hogy csalódott benned, nekem sem esett volna jól. Az más téma, hogy én nem biztos, hogy ilyen alpári stílusban reagáltam volna.

Vagyis jogos, te önző vagy, mert a te álmaidat követed, ő önző, mert azt akarta, hogy inkább az övét hajszoljátok (ami pár hete még a tiéd is volt).

2018. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ment mindenkinek a zoldecske...
2018. febr. 7. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nem egy normális baráti kapcsolat, főleg, hogy neked ő csak "havernő", és szerinted semmi probléma nincs azzal, ha tönkreteszed a terveit, és az utolsó pillanatban visszakozol.
2018. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért, ő EGYEDÜL miért nem tud menni?


Párom 1000km-re költözött egyedül, köszi még életben van... :D


Életképtelen a barátnőd, ennyi a helyzet.

2018. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem szeretne egyedül belevágni valaki, az nem jelenti azt, hogy életképtelen.
2018. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!